„I tylko taką mnie ścieżką poprowadź, gdzie śmieją się śmiechy w ciemności, i gdzie muzyka gra, muzyka gra…”
Bożonarodzeniowy koncert uczniów - galeria zdjęć
22 grudnia 2016 r. zagrali piękne polskie kolędy uczniowie zajęć instrumentalnych: fortepianu, gitary i keyboarda. Przygotowanie młodych muzyków: Paweł Ostrowski i Paweł Melski.