Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Oceany

 • Werdykt jury z XVI Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany” i krótka fotorelacja z konkursu

  Brak opisu obrazka
  W dniu 24 maja 2024 r.,  na scenie widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im Agnieszki Osieckiej młodzi wokaliści - uczestnicy XV Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany” prezentowali piosenki Agnieszki Osieckiej w nowych aranżacjach i ciekawych interpretacjach. Zapraszamy do zapoznania się z werdyktem jury i krótką fotorelacją z konkursu.
  Data publikacji:
 • Fotorelacja z Koncertu Laureatów XVI Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany” 2024

  Brak opisu obrazka
  W dniu 24 maja 2024 r., w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie odbył się Koncert Laureatów XVI Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany” 2024. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.
  Data publikacji:
 • Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej OCEANY

  Brak opisu obrazka
  Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany” organizowany jest od 2005 r. Celem konkursu jest popularyzacja twórczości polskiej poetki Agnieszki Osieckiej wśród młodzieży, a także zachęcenie jej do śpiewania piosenki z tekstem o wysokich walorach artystycznych. W konkursie biorą udział wokaliści w wieku 12 – 24 lata: kategoria I 12 -15 lat (roczniki 2002 – 2005), kategoria II 16 - 24 lat (roczniki 1993 – 2001). W konkursie uczestniczą tylko soliści.
  Data publikacji:
 • Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej Oceany 2024 - 24 maja br. (piątek), godz. 9.00

  Brak opisu obrazka
  Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej już po raz szesnasty zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany” 2024. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 24 maja (piątek) od godz. 9.00, natomiast koncert laureatów odbędzie się w tym samym dniu w sali widowiskowej ośrodka o godz. 18.00. 
  Data publikacji:
 • Odwołanie Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany" 2023

  Brak opisu obrazka
  Z przykrością zawiadamiamy, że tegoroczny Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany" 2023 nie odbędzie się z powodu remontu sali widowiskowej w Ośrodku Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej. Zapraszamy za rok i do zobaczenia.
  Data publikacji:
 • Werdykt Jury i galeria zdjęć XV Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany"

  Brak opisu obrazka
  20 maja 2022 r.  na scenie Ośrodka Kultury w Niemodlinie im Agnieszki Osieckiej młodzi wokaliści - uczestnicy XV Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany” prezentowali piosenki Agnieszki Osieckiej w nowych aranżacjach i ciekawych interpretacjach. Wieczór zakończył się koncertem Mateusza Ziółko. Zapraszamy do zapoznania się z relacją, werdyktem jury oraz do obejrzenia zdjęć.
  Data publikacji:
 • Lista osób zakwalifikowanych do udziału w XV Ogólnopolskim Konkursie na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany" 2022

  Brak opisu obrazka
  W dniu 9 maja zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do udziału w XV Ogólnopolskim Konkursie na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany" 2022. Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników konkursu. Informujemy jednocześnie, że kolejność występów podczas przesłuchań konkursowych będzie odbywać się według opublikowanych list.
  Data publikacji:
 • Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany"- 20 maja br. (piątek), godz.9.00

  Brak opisu obrazka
  Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej już po raz piętnasty zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany” 2022. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 20 maja (piątek) od godz. 9.00, koncert laureatów odbędzie się w tym samym dniu (20 maja br.) o godz. 18.00.       
  Data publikacji:
 • OCEANY 2020 - 22 maja br. ODWOŁANE

  Brak opisu obrazka
  W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, podjęliśmy decyzję o odwołaniu zaplanowanego na maj br. XV Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”. Jeśli sytuacja pozwoli, konkurs i koncert laureatów odbędą się w późniejszym terminie, o czym Was niezwłocznie powiadomimy.
  Data publikacji:
 • Oceany 2019 - werdykt i galeria zdjęć

  Brak opisu obrazka
  16 maja 2019 r. od rana na scenie Ośrodka Kultury w Niemodlinie śpiewali młodzi wokaliści - uczestnicy XIV Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”. Wieczorem, wybrani przez jury, wystąpili laureaci konkursu. Ze swoimi niezwykłymi interpretacjami znanych piosenek Agnieszki Osieckiej wystąpił również Marcin Januszkiewicz – artysta, który przewodniczył konkursowemu jury.
  Data publikacji:
 • Lista zakwalifikowanych uczestników konkursu "Oceany" 2019

  Brak opisu obrazka
  Zakwalifikowani uczestnicy (nadesłana karta zgłoszenia wraz z akredytacją uznaną na koncie organizatora do dnia 7 maja br.) XIV Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej "Oceany" 2019. Podana lista jest listą kolejności występów uczestników konkursu. Rozpoczynamy w czwartek 16 maja o godz. 9.00, od godz. 8.00 można sprawdzić podkłady. Wszelkie zapytania, wątpliwości i ew. pomyłki w pisowni nazwisk, piosenki lub kategorii prosimy kierować na maila: pulsniem@o2.pl lub telefonicznie.
  Data publikacji:
 • Oceany 2019 - czwartek 16 maja

  Brak opisu obrazka
  Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej już po raz czternasty organizuje Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 16 maja od godz. 9.00, natomiast koncert laureatów odbędzie się w tym samym dniu o godz. 18.00. Gwiazdą tegorocznego koncertu laureatów będzie Marcin Januszkiewicz. Artysta wystąpi z projektem „Osiecka po męsku”. Bilety do nabycia w sekretariacie ośrodka kultury w cenie 20 zł.
  Data publikacji:
 • Koncert "Osiecka po męsku" Marcina Januszkiewicza - 16 maja 2019, godz. 18:00. Bilety 20 zł.

  Brak opisu obrazka
  W ramach koncertu laureatów XIV Ogólnopolskiego Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej OCEANY 2019 wystąpi Marcin Januszkiewicz z projektem „Osiecka po męsku”. Koncert „Osiecka po męsku” to odważne, choć dalekie od estetyki szoku, wersje wielkich przebojów i piosenek mało znanych. Bilety do nabycia w sekretariacie ośrodka kultury w cenie 20 zł.  
  Data publikacji:
 • OCEANY 2019 - 16 maja br. Regulamin i karta zgłoszenia - zapraszamy do udziału w konkursie!

  Brak opisu obrazka
  Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej już po raz czternasty organizuje Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 16 maja od godz. 9.00, natomiast koncert laureatów odbędzie się w tym samym dniu o godz. 18.00. Gwiazdą tegorocznego koncertu laureatów będzie Marcin Januszkiewicz. Artysta wystąpi z projektem „Osiecka po męsku”.
  Data publikacji:
 • Oceany 2017 - galeria zdjęć z występu laureatów i koncertu "Osiecka jazzowo"

  Brak opisu obrazka
  Przesłuchania młodych wykonawców odbywały się od godziny 9:00. Wieczorem przy pełnej publiczności na widowni wystąpili laureaci konkursu. Grand Prix konkursu "Oceany" 2017 zdobyła Marika Klarman z Wrocławia za wykonanie piosenki „To wszystko z nudów”. Gwiazdą tegorocznego koncertu laureatów była Natalia Lubrano i Krzysztof Żesławski Quartet. Muzycy wystąpili z projektem "Osiecka jazzowo".
  Data publikacji:
 • Oceany 2017 - werdykt i galeria z przesłuchań konkursowych

  Brak opisu obrazka
  Podczas XIII Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany” ponad 40 młodych wykonawców oceniało jury w składzie: Natalia Lubrano, Jarosław Wasik, Krzysztof Żesławski.
  Data publikacji: 15-05-2017 19:15