Wersja dostępna cyfrowo Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

I tylko taką mnie ścieżką poprowadź, gdzie śmieją się śmiechy w ciemności, i gdzie muzyka gra, muzyka gra…

Aktualności

 • 30 Finał WOŚP „Przejrzyj na oczy" - 30 stycznia br. (niedziela). Zapraszamy!

  Zapraszamy do udziału w 30 Finale WOŚP w Niemodlinie. W dniu 30 stycznia br. jesteśmy w: Ośrodku Kultury w Niemodlinie (centrum dowodzenia, godz. 14.00 – 17.00), Rogi (bieg „Policz się z cukrzycą” w godz. 12.00 -14.00), hala OSiR w Niemodlinie (turniej koszykówki chłopców, godz. 10.00, licytacje), basen w Niemodlinie (morsowanie, godz. 10.00), Rynek, market Biedronka, stacja paliw Orlen, Grodziec, Magnuszowice, Gracze, Rogi, Szydłowiec Śl., Krasna Góra, Grabin. Zapraszamy!
 • Koncert walentynkowy z włoskimi przebojami „An Dreo e Karina”, 6 lutego br., godz.16.00 (sala widowiskowa)

  Zapraszamy na walentynkowy koncert zespołu „An Dreo e Karina” - w największych przebojach włoskiego duetu Al Bano & Romina Power - „Felicita", który odbędzie się 6 lutego (niedziela) o godz. 16.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej. Bezpłatne wejściówki będą dostępne od 24  stycznia br. (poniedziałek) w sekretariacie ośrodka od godz. 8.00 - 15.00.     
 • INFORMACJA

  Informujemy, że Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej  w dniach 24 grudnia 2021 r. (piątek) i 3 stycznia 2022 r. (poniedziałek) będzie zamknięty. Wznowienie zajęć po przerwie świątecznej - 4 stycznia 2022 r.
 • Kolejny sukces naszej sekcji plastycznej

  Miło nam poinformować, że na XXX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Witaj, gwiazdko złota” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach, w gronie nagrodzonych znalazły się uczestniczki naszego ośrodka.
 • Fotorelacja z warsztatów kulinarnych „ Z KARPIEM w SMAK"

  W dniu 13 grudnia br. Rybacka Lokalna Grupa Działania „Opolszczyzna"  przeprowadziła w naszym ośrodku warsztaty kulinarne Z karpiem w smak! Uczestnicy warsztatów, w sympatycznej i wesołej atmosferze, poznawali tajniki wiedzy kulinarnej oraz sposoby oprawiania i przygotowania potraw z opolskiego karpia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów.
 • Konkurs plastyczny Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

  Rybacka Lokalna Grupa Działania „Opolszczyzna" zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „My i Ryby"  dla uczniów szkół podstawowych organizowanym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zgłoszenie prac do 31 grudnia br.  

Nasze zajęcia