Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej Oceany 2024 - 24 maja br. (piątek), godz. 9.00

  Brak opisu obrazka
  Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej już po raz szesnasty zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany” 2024. Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniu 24 maja (piątek) od godz. 9.00, natomiast koncert laureatów odbędzie się w tym samym dniu w sali widowiskowej ośrodka o godz. 18.00. 
  Data publikacji:
 • Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu sal w naszym ośrodku

  Brak opisu obrazka
  Z przyjemnością informujemy, że Ośrodek Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej jest gotowy, by stać się idealnym miejscem dla Państwa wydarzenia. Nasze przestronne i nowoczesne sale: widowiskowa, konferencyjna i wykładowa są dostępne do wynajęcia, aby spełnić wszelkie Państwa potrzeby.  
  Data publikacji:
 • Fotorelacja z prelekcji Patryka Frydla

  Brak opisu obrazka
  W dniu 11 kwietnia 2024 r. (czwartek), w sali konferencyjnej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej odbyła się prelekcja Patryka Frydla nt. „Niemodlińskie konteksty Referendum 1946 i Wyborów 1947 roku - w świetle dokumentów miejscowego aparatu represji". Organizatorem było Niemodlińskie Towarzystwo Regionalne. 
  Data publikacji:
 • Koncert Karoliny Lizer „ONYKS” - 14 kwietnia 2024 r., 16.00

  Brak opisu obrazka
  W 14 kwietnia 2024 r. (niedziela), godz. 16.00, w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie odbędzie się Koncert Karoliny Lizer „ONYKS”, laureatki nagrody Koncertu PREMIERY KFPP Opole 2022, nagrody publiczności oraz nagrody Jury, a także Nagrody ZAiKS-u za piosenkę „Czysta woda”. Bezpłatne wejściówki dostępne będą od 2 kwietnia br. (wtorek), w godz. 9.00-18.00 w sali muzycznej na pierwszym piętrze.
  Data publikacji:
 • Projekcja filmu animowanego „Kung Fu Panda 4” - 27 kwietnia 2024 r., godz. 14.00

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy na projekcję filmu animowanego „Kung Fu Panda 4”, która odbędzie się 27 kwietnia 2024 r. (sobota), o godzinie 14.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej. Bilety dostępne na stronie: www.film.opole.pl
  Data publikacji:
 • Projekcja filmu „Biała odwaga” - 27 kwietnia 2024 r., godz. 16.00

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy na projekcję filmu „Biała odwaga”, która odbędzie się 27 kwietnia 2024 r. (sobota), o godzinie 16.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej. Bilety dostępne na stronie: www.film.opole.pl
  Data publikacji:
 • Fotorelacja z koncertu pt. „Z klasyką przez Polskę”

  Brak opisu obrazka
  W dniu 4 kwietnia 2024 r. w sali widowiskowej naszego ośrodka odbył się niezwykły koncert w wykonaniu dwóch wspaniałych artystów: Andrzeja Cieplińskiego – klarnet, Tymoteusza Biesa - fortepian. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
  Data publikacji:
 • Projekcja filmu „Obsesja” - 27 kwietnia 2024 r., godz. 18.00

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy na projekcję filmu „Obsesja”, która odbędzie się 27 kwietnia 2024 r. (sobota), o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej. Bilety dostępne na stronie: www.film.opole.pl
  Data publikacji:
 • Spektakl teatralny Teatru Ekostudio pn. „Lekcja” - 28 kwietnia 2024 r., godz. 16.00

  Brak opisu obrazka
  W dniu 28 kwietnia 2024 r. (niedziela), o godz. 16.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie odbędzie się spektakl teatralny pn. „Lekcja” Teatru Ekostudio. Bezpłatne wejściówki dostępne będą od 2 kwietnia br. (wtorek), w godz. 9.00-18.00 w sali muzycznej na 1 piętrze. Zapraszamy.
  Data publikacji:
 • Regulamin / Contest Rules KARPIK 2024

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Karpik 2024. Termin nadsyłania prac upływa 30 września br. Liczy się data wpływu do organizatora. We invite you to take part in the Karpik 2024 competition. The deadline for submissions is September 30. The date of receipt by the organizer is what counts. 
  Data publikacji:
 • Najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżającego się Święta Wielkiejnocy

  Brak opisu obrazka
  Na zbliżające się Święta Wielkiejnocy życzymy, by Zmartwychwstanie Pańskie przyniosło nadzieję, radosne przebudzenie i odnowę ducha. Życzymy, aby ten czas był spędzony z najbliższymi, w ciepłej i rodzinnej atmosferze - dyrektor Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej Katarzyna Paszula wraz z pracownikami.  
  Data publikacji:
 • Prelekcja Patryka Frydla - 11 kwietnia 2024 r., godz. 17.30

  Brak opisu obrazka
  W dniu 11 kwietnia 2024 r. (czwartek), o godz. 17.30 w sali konferencyjnej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się prelekcja Patryka Frydla nt. „Niemodlińskie konteksty Referendum 1946 i Wyborów 1947 roku - w świetle dokumentów miejscowego aparatu represji", na który zaprasza Niemodlińskie Towarzystwo Regionalne. Wstęp bezpłatny. Zapraszamy. 
  Data publikacji:
 • Koncert Andrzeja Cieplińskiego i Tymoteusza Biesa - 4 kwietnia 2024 r., godz. 18.00

  Brak opisu obrazka
  W dniu 4 kwietnia 2024 r. (czwartek), o godz. 18.00 w sali widowiskowej naszego ośrodka odbędzie się niezwykły koncert w wykonaniu dwóch wspaniałych artystów: Andrzeja Cieplińskiego – klarnet, Tymoteusza Biesa – fortepian. Bezpłatne wejściówki dostępne będą od 25 marca br. (poniedziałek), w godz. 9.00-18.00 w Sali muzycznej na pierwszym piętrze.
  Data publikacji:
 • Film z okazji Jubileuszu 50-lecia Ośrodka Kultury w Niemodlinie

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy do obejrzenia filmu z okazji Jubileuszu 50-lecia Ośrodka Kultury w Niemodlinie. Premiera filmu miała miejsce przy uroczystości otwarcia sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej.
  Data publikacji:
 • Film z koncertu otwarcia sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania cudownego koncertu, który został zagrany wspólnymi siłami podczas uroczystości otwarcia sali widowiskowej naszego ośrodka. Życzymy Wam pięknych wrażeń artystycznych i wzruszeń. 
  Data publikacji:
 • Fotorelacja z rodzinnych warsztatów zdobienia jaj wielkanocnych

  Brak opisu obrazka
  W dniu 16 marca 2024 r., w Ośrodku Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej odbyły się rodzinne warsztaty zdobienia jaj wielkanocnych jedną z najstarszych technik zdobniczych - techniką batikową. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.  
  Data publikacji: