Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Nasza wychowanka w programie „Młodzi wielcy”

Kasia Dolak wystąpiła w programie TVP2 „Młodzi wielcy”. Odcinek został wyemitowany 4 marca. Wcześniej Kasia pojawiła się w programie „Pytanie na śniadanie”.

Kasia Dolak uczestniczy w zajęciach plastycznych i zajęciach sitodruku w naszym ośrodku, szyje, projektuje, śpiewa i gra w naszym teatrze. Od trzech lat jej wielką pasją jest szycie lalek, za których wykonanie została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu na Lalkę organizowanego w Zielonej Górze. Jest również zdobywczynią nagród i wyróżnień wielu innych konkursów plastycznych. Zdjęcia do programu kręcono w ośrodku kultury, na zamku, w domu rodzinnym Kasi oraz w pracowni krawieckiej Barbary Jeleń.

Cały odcinek można obejrzeć pod linkiem https://vod.tvp.pl/29343825/odc-1

mlodziwielcy (1).jpeg

mlodziwielcy (2).jpeg

mlodziwielcy (3).jpeg