Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Nasza wychowanka w programie „Młodzi wielcy”

Kasia Dolak wystąpiła w programie TVP2 „Młodzi wielcy”. Odcinek został wyemitowany 4 marca. Wcześniej Kasia pojawiła się w programie „Pytanie na śniadanie”.

Kasia Dolak uczestniczy w zajęciach plastycznych i zajęciach sitodruku w naszym ośrodku, szyje, projektuje, śpiewa i gra w naszym teatrze. Od trzech lat jej wielką pasją jest szycie lalek, za których wykonanie została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu na Lalkę organizowanego w Zielonej Górze. Jest również zdobywczynią nagród i wyróżnień wielu innych konkursów plastycznych. Zdjęcia do programu kręcono w ośrodku kultury, na zamku, w domu rodzinnym Kasi oraz w pracowni krawieckiej Barbary Jeleń.

Cały odcinek można obejrzeć pod linkiem https://vod.tvp.pl/29343825/odc-1

mlodziwielcy (1).jpeg

mlodziwielcy (2).jpeg

mlodziwielcy (3).jpeg