Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@Puls Niemodlina - wrzesień/październik

Oddajemy w Wasze ręce najnowsze – wrześniowo-październikowe wydanie Pulsu Niemodlina. Nawiązując do wyborów parlamentarnych, które odbyły się w dniu 9 października 2011 r. przedstawiamy wyniki w naszej gminie.
Za nami pierwszy miesiąc szkoły. Na łamach wrześniowo-październikowego Pulsu Niemodlina prezentujemy zdjęcia pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej w Graczach, Rogach i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grabinie.
Opisujemy także przebieg wycieczki na Ukrainę do partnerskiego miasta Niemodlina – Doliny, którą zorganizowało Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Dolińskiej w Niemodlinie.
Na łamach naszego miesięcznika przedstawiamy również wywiad z burmistrzem Niemodlina Mirosławem Stankiewiczem. Jak co miesiąc szeroko opisujemy bieżące sprawy z życia mieszkańców gminy Niemodlin, ich małe i duże sukcesy. Z pewnością do wielkich sukcesów należy zaliczyć zwycięstwo mieszkańca Niemodlina Rafała Pasierbka w Mistrzostwach Świata w stuncie, które odby ły się wIndianapolis. O starcie w tych zawodach młody sportowiec opowiedział naszej redakcji.
W tym numerze znajdą Państwo także wywiad z prezesem Lokalnej Grupy Rybackiej „Opolszczyzna” Jakubem Roszukiem.
Ważnym wydarzeniem będącym wstępem do listopadowego Święta Karpia, były obrady jury IX Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego „Karpik 2011”, które odbyły się na początku października w Ośrodku Kultury w Niemodlinie. O wynikach tego konkursu informujemy w tym wydaniu.
Ponadto w tym wydaniu Pulsu Niemodlina nie brakuje informacji z dziedziny edukacji, oświaty, sportu oraz zapowiedzi ciekawych wydarzeń kulturalnych i bogatej oferty spędzenia wolnego czasu w najbliższych miesiącach.
Zachęcamy do lektury
Redakcja