Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Wystawa prac Rafała Kraski - 26 kwietnia br., godz. 18.00. WSTĘP WOLNY.

Rafał Kraska.jpeg Ośrodek Kultury w Niemodlinie zaprasza na wernisaż prac Rafała Kraski – mieszkańca Grabina, który odbędzie się 26 kwietnia br. (czwartek), o godz.18.00. Podczas wernisażu będzie można podziwiać serię portretów wykonanych ołówkiem.
Przygoda Rafała Kraski z rysowaniem rozpoczęła się w wieku przedszkolnym. Nigdy nie chodził do żadnej szkoły plastycznej, jest samoukiem. Z początku rysował tylko ołówkiem, ale z biegiem czasu nauczył się korzystać również z kredek pastelowych. Jednak zdecydowana większość prac wykonana jest ołówkiem - to ulubione narzędzie Rafała Kraski. Pierwszy portret wykonał dość późno, bo wczasach, kiedy uczęszczał do liceum ekonomicznego. Metodą prób i błędów doszedł do perfekcji. Najpierw rysował same oczy, a pozostałe elementy twarzy i w końcu dostrzegł efekt końcowy.