Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Wyniki XIV Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego KARPIK 2016

Jury podczas obrad w dniu 7 października 2016 r., w składzie: Zbigniew Woźniak - przewodniczący, Michał Graczyk, Jarosław Stojko, Małgorzata Biedroń, Agnieszka Kucharuk, ustaliło, co następuje:

GRAND PRIX otrzymuje Bartłomiej Belniak (Polska)

Nagrody główne
Maciej Trzepałka (Polska)
Jacek Lanckoroński (Polska)
Tomasz Rzeszutek (Polska)

Nagrody Agencji Rynku Rolnego Oddziału Terenowego w Opolu
I nagroda – Jiri Novak (Czechy)
II nagroda – Izabela Kowalska-Wieczorek (Polska)
III nagroda – Konstantin Kazanchev (Ukraina)

Nagroda Muzeum Karykatury w Warszawie - Jacek Frąckiewicz (Polska)
Nagroda Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury - Henryk Cebula (Polska)
Nagroda Firmy Ornament z Nysy - Krzysztof Suski (Polska)
Nagroda przedsiębiorców działających w Stowarzyszeniu Ruch Rozwoju Regionu w Nysie - Daniel Strzelczyk (Polska)
Nagroda Stowarzyszenia Ruch Rozwoju Regionu w Nysie - Jiri Srna (Czechy)
Nagroda Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Tomasza Kostusia - Bretislav Kovarik (Czechy)
Nagroda Zamku w Mosznej - Sławomir Makal (Polska)
Nagroda Zamku w Mosznej - Piotr Opałka (Polska)

Wyróżnienia honorowe (dyplomy)
Paolo Dalponte (Włochy)
Sittipunt Tumying (Tajlandia)
Andrzej Krawczak (Polska)
Vladimir Kazanevsky (Ukraina)
Dariusz Pietrzak (Polska)

Grand Prix

GP Karpik 2016.jpeg