Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Film "Jarocin. Po co wolność" - piątek 30 września 2016, godz. 19.00, wstęp wolny

Zapraszamy na seans polskiego filmu dokumentalnego "Jarocin. Po co wolność" w ramach Dokumentalnej Odsłony Kina - wydarzenia, które już po raz czwarty ma miejsce w naszym ośrodku kultury i promuje 14. Festiwal Filmowy Opolskie Lamy (więcej o festiwalu na stronie http://opolskielamy.pl/festiwal/).

"Jarocin. Po co wolność" to pierwszy film dokumentalny obejmujący całą historię festiwalu – od jego początków w latach 60. i 70. przez eksplozję popularności w latach 80. po trudne lata 90. i współczesność. Bohaterami filmu są m.in. Darek „Maleo” Malejonek, Paweł „Guma” Gumola, Tomasz Budzyński, Krzysztof „Grabaż” Grabowski, Marek Piekarczyk, Andrzej Nowak, Muniek Staszczyk, Kazik Staszewski.

Film polski, 109 minut

 

DOK-opolskielamy-coverphoto.png