Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Film "Jarocin. Po co wolność" - piątek 30 września 2016, godz. 19.00, wstęp wolny

Zapraszamy na seans polskiego filmu dokumentalnego "Jarocin. Po co wolność" w ramach Dokumentalnej Odsłony Kina - wydarzenia, które już po raz czwarty ma miejsce w naszym ośrodku kultury i promuje 14. Festiwal Filmowy Opolskie Lamy (więcej o festiwalu na stronie http://opolskielamy.pl/festiwal/).

"Jarocin. Po co wolność" to pierwszy film dokumentalny obejmujący całą historię festiwalu – od jego początków w latach 60. i 70. przez eksplozję popularności w latach 80. po trudne lata 90. i współczesność. Bohaterami filmu są m.in. Darek „Maleo” Malejonek, Paweł „Guma” Gumola, Tomasz Budzyński, Krzysztof „Grabaż” Grabowski, Marek Piekarczyk, Andrzej Nowak, Muniek Staszczyk, Kazik Staszewski.

Film polski, 109 minut

 

DOK-opolskielamy-coverphoto.png