Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Harmonogram zajęć kulturalnych

PONIEDZIAŁEK
13.00-15.30 – zajęcia plastyczne
Prowadzenie: Michał Graczyk
14.00-18.00 – Studio Piosenki
Prowadzenie: Magdalena Krzemień                                                                                                                                                          15.00 – 16.00 - zajęcia dziennikarsko-literackie
Prowadzenie: Katarzyna Knieja
16.30 – 19.30 – próba zespołu muzycznego

WTOREK
13.00-15.30 - zajęcia plastyczne
Prowadzenie: Michał Graczyk
14.00-20.00 - nauka gry na gitarze
Prowadzenie: Paweł Kaliciński
14.00-20.00 - nauka gry na fortepianie, organach elektronicznych
Prowadzenie: Paweł Ostrowski
15.00-20.00 – Studio Piosenki
Prowadzenie: Katarzyna Paszula-Gryf
18.00 – 19.30 - zajęcia taneczne RYTMIX I (10-12 l.)
Prowadzenie: Karolina Micuń

ŚRODA:
13.00-15.30 - zajęcia plastyczne
Prowadzenie: Michał Graczyk
10.30-12.30 – próba zespołu Graczanki                                                                                                                                                     Prowadzenie: Kazimierz Piekarski
15.15-16.15 – zajęcia taneczne RYTMIX PRZEDSZKOLAKI
16.30-18.00 – zajęcia taneczne RYTMIX III (7 - 9 l.)                                                                                                                                18.00-19.30 – zajęcia taneczne RYTMIX II (13+)
Prowadzenie: Karolina Micuń
14.00-20.00 – Scena Młodzieżowa
Prowadzenie: Katarzyna Paszula-Gryf, Paweł Ostrowski

CZWARTEK
13.00-15.30 - zajęcia plastyczne
Prowadzenie: Michał Graczyk
14.00-20.00 - nauka gry na gitarze
Prowadzenie: Paweł Kaliciński
14.00-20.00 - nauka gry na fortepianie, organach elektronicznych
Prowadzenie: Paweł Ostrowski
15.00 – 16.00 zajęcia dziennikarsko-literackie
Prowadzenie: Katarzyna Knieja
16.00-18.00 - zajęcia teatralne
Prowadzenie: Małgorzata Dolak

PIĄTEK
13.00-15.30 - zajęcia plastyczne
Prowadzenie: Michał Graczyk
14.00-19.00 – Studio Piosenki
Prowadzenie: Hanna Łozowicka
16.30-19.30 – próba zespołu TWO FACE
Prowadzenie: Kazimierz Piekarski