Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Lista zakwalifikowanych uczestników konkursu "Oceany" 2016

Zakwalifikowani uczestnicy (nadesłana karta zgłoszenia wraz z akredytacją) XII Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej "Oceany" 2016.


Kategoria szkół gimnazjalnych
1.    Balbuza Konrad (Paczków)
2.    Chojcan Wiktoria (Wrocław)
3.    Dybich Dominika (Katowice)
4.    Frysztak Justyna (Namysłów)
5.    Golec Emilia (Kamiennik)
6.    Jachowicz Katarzyna (Lublin)
7.    Kamińska Zofia (Luboszyce)
8.    Kowalska Adrianna (Paczków)
9.    Kręplewska Marta (Radziejów)
10.    Krzyścin Milena (Kup)
11.    Lasowska Martyna (Opole)
12.    Łagodzka Dominika (Kluczbork)
13.    Marek Karolina (Komprachcice)
14.    Matuszczyk Aleksandra (Warszawa)
15.    Myśliwiec Maja (Niemodlin)
16.    Pogorzelska Julia (Ozimek)
17.    Posor Jan (Komprachcice)
18.    Rak Wiktoria (Sobótka)
19.    Tul Natalia (Racibórz)
20.    Tymińska Natalia (Sobótka)
21.    Wołejko Aleksandra (Opole)


Kategoria szkół ponadgimnazjalnych
1.    Barton Sebastian (Kędzierzyn-Koźlę)
2.    Bińczyk Wiktoria (Wrocław)
3.    Bojkowska Alina (Nysa)
4.    Buta Agata (Lublin)
5.    Czerwińska Aleksandra (Wrocław)
6.    Dziewulska Ewa (Lublin)
7.    Grudniok Wiktoria (Niemodlin)
8.    Iwaszkiewicz Ewa (Prudnik)
9.    Jaźwa Małgorzata (Namysłów)
10.    Kałucka Justyna (Tułowice)
11.    Klimek Robert (Komprachcice)
12.    Kuraś Magdalena (Lublin)
13.    Lehnert Wiktoria (Opole)
14.    Łukasiewicz Maciej (Lublin)
15.    Marchlewska Karolina (Lublin)
16.    Miter Aleksandra (Tułowice)
17.    Nowaczewska Karolina (Lublin)
18.    Piech Iwona (Lublin)
19.    Posid Hanna (Kędzierzyn-Koźlę)
20.    Puchała Dominik (Prudnik)
21.    Rakoczy Alan (Kędzierzyn-Koźlę)
22.    Rychcik Filip (Zakroczym)
23.    Sambor Bartłomiej (Wrocław)
24.    Sanetra Przemysław (Tułowice)
25.    Skrzyszowska Klaudia (Opole)
26.    Szlempo Miriam (Katowice)
27.    Śmieja Sonia (Opole)
28.    Toczek Karolina (Wrocław)
29.    Treffon Agnieszka (Kędzierzyn-Koźlę)
30.    Zych Joanna (Głuchołazy)

Podana lista jest też listą kolejności wystepów uczestników konkursu. Rozpoczynamy w piątek 13 maja o godz. 9.00 kategorią gimnazjalną. Wszelkie zapytania, wątpliwości i ew. pomyłki w pisowni nazwisk prosimy kierować na maila: pulsniem@o2.pl lub telefonicznie.