Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Jarosława Letka - Scena Muzyczna Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska - Scena Muzyczna Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda Dużego Eryka Oceany 2015 Podsumowanie zajęć 2015 Recital Janusza Tekieli Recital Wiktorii Grudniok Rytmix I Rytmix I Rytmix II Studio nagrań Zajęcia fotograficzne Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół Scoti Caam Zespół wokalny Piąty Bieg Zespół wokalny Piąty Bieg

@Puls Niemodlina - lipiec/sierpień

Za nami dwa miesiące wakacji, lipcowo-sierpniowe wydanie „Pulsu Niemodlina”, które właśnie trafia do Państwa rąk, jest podsumowaniem okresu wakacyjnego w Gminie Niemodlin. Był to czas festynów, zabaw na świeżym powietrzu, atrakcji sportowych, rozrywek dla dzieci i dorosłych. Oferta placówek kulturalno-oświatowych, sołectw, stowarzyszeń i firm prywatnych z terenu naszej Gminy była bogata, o czym możecie przeczytać w tym wydaniu „Pulsu Niemodlina”.
Ważnym wydarzeniem, podsumowującym zebrane przez rolników plony, są coroczne Dożynki Gminne. Tym razem odbyły się one w Magnuszowicach. Nie mogło tam zabraknąć naszej redakcji, szeroką relację z uroczystości dożynkowych przedstawiamy na łamach naszego pisma.
Ponadto wzorem poprzednich wydań i tym razem w miesięczniku nie zabraknie biuletynu Gminy Niemodlin, relacji sportowych oraz zapowiedzi zajęć kulturalnych i sportowych jakie m.in. przygotowuje dla dzieci, młodzieży i dorosłych Ośrodek Kultury w Niemodlinie i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Niemodlinie. Zachęcamy do lektury!
Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego wszystkim uczniom życzymy samych piątek i szóstek w szkole, powodzenia w nauce, a nauczycielom satysfakcji z pracy zawodowej.
Redakcja