Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@Puls Niemodlina - lipiec/sierpień

Za nami dwa miesiące wakacji, lipcowo-sierpniowe wydanie „Pulsu Niemodlina”, które właśnie trafia do Państwa rąk, jest podsumowaniem okresu wakacyjnego w Gminie Niemodlin. Był to czas festynów, zabaw na świeżym powietrzu, atrakcji sportowych, rozrywek dla dzieci i dorosłych. Oferta placówek kulturalno-oświatowych, sołectw, stowarzyszeń i firm prywatnych z terenu naszej Gminy była bogata, o czym możecie przeczytać w tym wydaniu „Pulsu Niemodlina”.
Ważnym wydarzeniem, podsumowującym zebrane przez rolników plony, są coroczne Dożynki Gminne. Tym razem odbyły się one w Magnuszowicach. Nie mogło tam zabraknąć naszej redakcji, szeroką relację z uroczystości dożynkowych przedstawiamy na łamach naszego pisma.
Ponadto wzorem poprzednich wydań i tym razem w miesięczniku nie zabraknie biuletynu Gminy Niemodlin, relacji sportowych oraz zapowiedzi zajęć kulturalnych i sportowych jakie m.in. przygotowuje dla dzieci, młodzieży i dorosłych Ośrodek Kultury w Niemodlinie i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Niemodlinie. Zachęcamy do lektury!
Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego wszystkim uczniom życzymy samych piątek i szóstek w szkole, powodzenia w nauce, a nauczycielom satysfakcji z pracy zawodowej.
Redakcja