Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

@Puls Niemodlina - lipiec/sierpień

Za nami dwa miesiące wakacji, lipcowo-sierpniowe wydanie „Pulsu Niemodlina”, które właśnie trafia do Państwa rąk, jest podsumowaniem okresu wakacyjnego w Gminie Niemodlin. Był to czas festynów, zabaw na świeżym powietrzu, atrakcji sportowych, rozrywek dla dzieci i dorosłych. Oferta placówek kulturalno-oświatowych, sołectw, stowarzyszeń i firm prywatnych z terenu naszej Gminy była bogata, o czym możecie przeczytać w tym wydaniu „Pulsu Niemodlina”.
Ważnym wydarzeniem, podsumowującym zebrane przez rolników plony, są coroczne Dożynki Gminne. Tym razem odbyły się one w Magnuszowicach. Nie mogło tam zabraknąć naszej redakcji, szeroką relację z uroczystości dożynkowych przedstawiamy na łamach naszego pisma.
Ponadto wzorem poprzednich wydań i tym razem w miesięczniku nie zabraknie biuletynu Gminy Niemodlin, relacji sportowych oraz zapowiedzi zajęć kulturalnych i sportowych jakie m.in. przygotowuje dla dzieci, młodzieży i dorosłych Ośrodek Kultury w Niemodlinie i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Niemodlinie. Zachęcamy do lektury!
Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego wszystkim uczniom życzymy samych piątek i szóstek w szkole, powodzenia w nauce, a nauczycielom satysfakcji z pracy zawodowej.
Redakcja