Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Jarosława Letka - Scena Muzyczna Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska - Scena Muzyczna Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda Dużego Eryka Oceany 2015 Podsumowanie zajęć 2015 Recital Janusza Tekieli Recital Wiktorii Grudniok Rytmix I Rytmix I Rytmix II Studio nagrań Zajęcia fotograficzne Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół Scoti Caam Zespół wokalny Piąty Bieg Zespół wokalny Piąty Bieg

Kabaret Skeczów Męczących - piątek 17 czerwca 2016, godz. 18:00. Bilety w cenie 50 zł

Po niezwykle udanym roku 2015 Kabaret Skeczów Męczących wraca „Pod prądem”. Wraca ze zdwojoną kabaretową mocą. W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy kabaretowy widz w kraju. Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność, nietuzinkowe postacie, grane przez Jarosława Sadzę, a przede wszystkim nowe, nieemitowane w telewizji skecze. To największa dotychczasowa produkcja kabaretu. „Pod prądem” ma być też trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości.

Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfę i ile elektrownia dała. A na bis herbatka z prądem, kabaretowy przebój 2015 roku - "Chrzciny" w wersji jakiej jeszcze nie widziałeś. Mówią o nas: „Ale faza” - Wiesław Adamczyk, „Ja nie jestem politykiem, ja jestem elektrykiem” - Lech Wałęsa, „Ile to ma mocy!?” - Aleksander Kwaśniewski, „Nie wiem... Nie wiem... Nie pomogę”  - Adam ze skeczu „Chrzciny”.

Kabaret wystąpi w piątek 17 czerwca 2016 r. o godz. 18:00. Bilety do nabycia w sekretariacie ośrodka kultury w cenie 50 złotych.

 

KSM plakat przycięty.jpeg