Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Wakacje 2011 z Ośrodkiem Kultury - warsztaty plastyczne

Od 18 do 29 lipca br. w ramach warsztatów plastycznych, które odbywały się w Ośrodku Kultury w Niemodlinie, dzieci pod okiem instruktora, znanego rysownika, Michała Graczyka miały okazję stworzyć coś pożytecznego z rzeczy wydawałoby się już całkowicie nieużytecznych. Uczestnicy zajęć korzystali bowiem przede wszystkim z makulatury, która posłużyła im do zabawy w „papier mache”. Jest to technika plastyczna polegająca na tworzeniu przedmiotów z nakładanych na siebie warstw papieru. W czasie warsztatów nie zabrakło także tradycyjnych form rysowania i malowania na dużych formatach. Można było również uzyskać ciekawe efekty wykorzystując technikę kolażu.
Zajęcia cieszyły się dużym powodzeniem, towarzyszył im zapał i wielkie zaangażowanie dzieci, o czym świadczy wystawa na zakończenie warsztatów. Powstałe piękne, kolorowe prace, będące dowodem bogatej wyobraźni i pomysłowości ich twórców, można podziwiać przez cały sierpień w holu Ośrodka Kultury w Niemodlinie. Serdecznie zapraszamy!!!

Katarzyna Knieja

Warsztaty plastyczne