Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Jarosława Letka - Scena Muzyczna Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska - Scena Muzyczna Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda Dużego Eryka Oceany 2015 Podsumowanie zajęć 2015 Recital Janusza Tekieli Recital Wiktorii Grudniok Rytmix I Rytmix I Rytmix II Studio nagrań Zajęcia fotograficzne Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół Scoti Caam Zespół wokalny Piąty Bieg Zespół wokalny Piąty Bieg

Wakacje 2011 z Ośrodkiem Kultury - warsztaty plastyczne

Od 18 do 29 lipca br. w ramach warsztatów plastycznych, które odbywały się w Ośrodku Kultury w Niemodlinie, dzieci pod okiem instruktora, znanego rysownika, Michała Graczyka miały okazję stworzyć coś pożytecznego z rzeczy wydawałoby się już całkowicie nieużytecznych. Uczestnicy zajęć korzystali bowiem przede wszystkim z makulatury, która posłużyła im do zabawy w „papier mache”. Jest to technika plastyczna polegająca na tworzeniu przedmiotów z nakładanych na siebie warstw papieru. W czasie warsztatów nie zabrakło także tradycyjnych form rysowania i malowania na dużych formatach. Można było również uzyskać ciekawe efekty wykorzystując technikę kolażu.
Zajęcia cieszyły się dużym powodzeniem, towarzyszył im zapał i wielkie zaangażowanie dzieci, o czym świadczy wystawa na zakończenie warsztatów. Powstałe piękne, kolorowe prace, będące dowodem bogatej wyobraźni i pomysłowości ich twórców, można podziwiać przez cały sierpień w holu Ośrodka Kultury w Niemodlinie. Serdecznie zapraszamy!!!

Katarzyna Knieja

Warsztaty plastyczne