Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Wakacje 2011 z Ośrodkiem Kultury - warsztaty plastyczne

Od 18 do 29 lipca br. w ramach warsztatów plastycznych, które odbywały się w Ośrodku Kultury w Niemodlinie, dzieci pod okiem instruktora, znanego rysownika, Michała Graczyka miały okazję stworzyć coś pożytecznego z rzeczy wydawałoby się już całkowicie nieużytecznych. Uczestnicy zajęć korzystali bowiem przede wszystkim z makulatury, która posłużyła im do zabawy w „papier mache”. Jest to technika plastyczna polegająca na tworzeniu przedmiotów z nakładanych na siebie warstw papieru. W czasie warsztatów nie zabrakło także tradycyjnych form rysowania i malowania na dużych formatach. Można było również uzyskać ciekawe efekty wykorzystując technikę kolażu.
Zajęcia cieszyły się dużym powodzeniem, towarzyszył im zapał i wielkie zaangażowanie dzieci, o czym świadczy wystawa na zakończenie warsztatów. Powstałe piękne, kolorowe prace, będące dowodem bogatej wyobraźni i pomysłowości ich twórców, można podziwiać przez cały sierpień w holu Ośrodka Kultury w Niemodlinie. Serdecznie zapraszamy!!!

Katarzyna Knieja

Warsztaty plastyczne