Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Wakacje 2011 z Ośrodkiem Kultury - podsumowanie dwóch pierwszych tygodni lipca

Za nami dwa tygodnie wakacji. Jest to czas podsumowania zajęć, które odbywały się w Ośrodku Kultury w Niemodlinie. Instruktorzy Ośrodka Kultury w Niemodlinie w ramach zajęć przygotowali m.in. zabawy z językiem polskim, zajęcia i konkursy plastyczne oraz zajęcia i konkursy muzyczne. W luźnej atmosferze powstawały zabawne wierszyki, bajki, opowiadania, które z pomocą dorosłych układały dzieci. Tematem były oczywiście wakacje. Uczestnicy zajęć dzielili się swoimi wrażeniami z pierwszych wakacyjnych dni, brali udział w konkursach ortograficznych i zabawach językowych, a także rozwiązywali wszelkie zawiłości słowne, które kryje nasza polska mowa. Była to z pewnością wspaniała forma nauki i przyswajania wiedzy poprzez zabawę.
Niezmiennie wielkim powodzeniem wśród dzieci cieszyły się zajęcia plastyczne. Tematem były wakacje, słońce, kwiaty i wszystko, co kojarzy się z latem. Dzieciaki wykazywały się wielką pomysłowością tworząc rysunki, wydzieranki, kolorowanki.
Natomiast dla wszystkich, którzy kochają śpiewać, tańczyć, rywalizować i dobrze się bawić dużą atrakcją okazały się zajęcia i konkursy muzyczne, przede wszystkim karaoke, a także zabawa z piosenką i dyskoteka. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że możliwości wokalne dzieci korzystających z tego typu oferty, przygotowanej przez Ośrodek Kultury w Niemodlinie, są niezmierzone. Podczas dyskoteki i konkursów karaoke dzieci niemal wyrywały sobie mikrofon z rąk, by spróbować swoich sił jako wokaliści wykonując nie tylko najnowsze przeboje z repertuaru Dody, czy Feel, ale także starsze piosenki Czerwonych Gitar i Dwa Plus Jeden. Dzieci biorące udział w konkursach otrzymały atrakcyjne nagrody. Dla uczestników dyskoteki przygotowano także słodki poczęstunek i napoje.

Od 18 do 29 lipca br. Ośrodek Kultury w Niemodlinie proponuje kolejne atrakcje dla dzieci. Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z warsztatów plastycznych, które odbywać się będą w pracowni plastycznej Ośrodka Kultury oraz w plenerze - na terenach przy obiekcie.

Katarzyna Knieja

Wakacje 2011