Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Wakacje 2011 z Ośrodkiem Kultury - podsumowanie dwóch pierwszych tygodni lipca

Za nami dwa tygodnie wakacji. Jest to czas podsumowania zajęć, które odbywały się w Ośrodku Kultury w Niemodlinie. Instruktorzy Ośrodka Kultury w Niemodlinie w ramach zajęć przygotowali m.in. zabawy z językiem polskim, zajęcia i konkursy plastyczne oraz zajęcia i konkursy muzyczne. W luźnej atmosferze powstawały zabawne wierszyki, bajki, opowiadania, które z pomocą dorosłych układały dzieci. Tematem były oczywiście wakacje. Uczestnicy zajęć dzielili się swoimi wrażeniami z pierwszych wakacyjnych dni, brali udział w konkursach ortograficznych i zabawach językowych, a także rozwiązywali wszelkie zawiłości słowne, które kryje nasza polska mowa. Była to z pewnością wspaniała forma nauki i przyswajania wiedzy poprzez zabawę.
Niezmiennie wielkim powodzeniem wśród dzieci cieszyły się zajęcia plastyczne. Tematem były wakacje, słońce, kwiaty i wszystko, co kojarzy się z latem. Dzieciaki wykazywały się wielką pomysłowością tworząc rysunki, wydzieranki, kolorowanki.
Natomiast dla wszystkich, którzy kochają śpiewać, tańczyć, rywalizować i dobrze się bawić dużą atrakcją okazały się zajęcia i konkursy muzyczne, przede wszystkim karaoke, a także zabawa z piosenką i dyskoteka. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że możliwości wokalne dzieci korzystających z tego typu oferty, przygotowanej przez Ośrodek Kultury w Niemodlinie, są niezmierzone. Podczas dyskoteki i konkursów karaoke dzieci niemal wyrywały sobie mikrofon z rąk, by spróbować swoich sił jako wokaliści wykonując nie tylko najnowsze przeboje z repertuaru Dody, czy Feel, ale także starsze piosenki Czerwonych Gitar i Dwa Plus Jeden. Dzieci biorące udział w konkursach otrzymały atrakcyjne nagrody. Dla uczestników dyskoteki przygotowano także słodki poczęstunek i napoje.

Od 18 do 29 lipca br. Ośrodek Kultury w Niemodlinie proponuje kolejne atrakcje dla dzieci. Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z warsztatów plastycznych, które odbywać się będą w pracowni plastycznej Ośrodka Kultury oraz w plenerze - na terenach przy obiekcie.

Katarzyna Knieja

Wakacje 2011