Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Uniwersytet Trzeciego Wieku - kolejne spotkanie 22 kwietnia (poniedziałek), godz. 17.00.

W każdej chwili można dołączyć do Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wystarczy przyjść na spotkanie, zapisać się i zapłacić składkę członkowską wynoszącą 5 złotych miesięcznie. Członkowie UTW w Niemodlinie będą spotykać się na wykładach ogólnych, które będą co dwa tygodnie, w poniedziałki, w sali konferencyjnej Ośrodka Kultury w Niemodlinie. Drugą formą spotkań są zajęcia sekcji, na które każdy zapisuje się według swoich zainteresowań.
 
Propozycja sekcji UTW w Niemodlinie:
- sekcja aktywności ruchowej (w tym basen),
- sekcja tańca, 
- sekcja turystyczna, w jej ramach będzie sekcja fotograficzna,
- sekcja komputerowa,
- sekcja plastyczna,
-sekcja muzyczna,
- sekcja języka niemieckiego.
W planach jest jeszcze sekcja wolontariatu.
 
O terminach spotkań i działaniach UTW można dowiadywać się na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz w budynku Ośrodka Kultury, gdzie UTW ma swoją gablotę na korytarzu.