Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Zakończenie zajęć tanecznych w roku szkolnym 2010/2011

W dniu 15 czerwca br. odbył się pokaz grup tanecznych Ośrodka Kultury w Niemodlinie, podsumowujący zajęcia w roku szkolnym 2010/2011, prowadzone przez instruktor tańca Agnieszkę Kardas.

Zespół Rytmix tworzą dzieci występujące w czterech grupach wiekowych. Zarówno te najmłodsze jak i starsze przez cały rok przygotowywały się do wielkiego występu, który podziwiali widzowie zgromadzeni w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie.
Brawa należą się wszystkim artystom. Warto podkreślić, że dla najmłodszej przedszkolnej grupy był to debiut sceniczny. Mimo tremy, przy wielkiem aplauzie widzów, dzieci spisały się na medal i z pewnością zasłużyły na dyplomy, które na zakończenie wręczyły dyrektor Ośrodka Kultury – Katarzyna Paszula-Gryf oraz instruktor tańca – Agnieszka Kardas.

kk

Zajęcia taneczne