Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Zakończenie zajęć tanecznych w roku szkolnym 2010/2011

W dniu 15 czerwca br. odbył się pokaz grup tanecznych Ośrodka Kultury w Niemodlinie, podsumowujący zajęcia w roku szkolnym 2010/2011, prowadzone przez instruktor tańca Agnieszkę Kardas.

Zespół Rytmix tworzą dzieci występujące w czterech grupach wiekowych. Zarówno te najmłodsze jak i starsze przez cały rok przygotowywały się do wielkiego występu, który podziwiali widzowie zgromadzeni w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Niemodlinie.
Brawa należą się wszystkim artystom. Warto podkreślić, że dla najmłodszej przedszkolnej grupy był to debiut sceniczny. Mimo tremy, przy wielkiem aplauzie widzów, dzieci spisały się na medal i z pewnością zasłużyły na dyplomy, które na zakończenie wręczyły dyrektor Ośrodka Kultury – Katarzyna Paszula-Gryf oraz instruktor tańca – Agnieszka Kardas.

kk

Zajęcia taneczne