Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Wakacje z Ośrodkiem Kultury w Niemodlinie

Zajęcia dla dzieci - 1 - 15 lipca.
W Ośrodku Kultury w Niemodlinie w miesiącu lipcu odbywać się będą zajęcia świetlicowe, w ramach których planowane są: zajęcia muzyczne, konkursy karaoke, turnieje gier planszowych, konkursy plastyczne i muzyczne, dyskoteki dla najmłodszych z konkursami.
HARMONOGRAM ZAJĘĆ:
• Poniedziałek, godz. 10.00-14.00– zabawy z językiem polskim. Zajęcia dziennikarsko-literackie dla najmłodszych – zabawy słowem, tworzenie wierszy, czytanie bajek, baśni, tworzenie pierwszych poważnych tekstów, felietonów i artykułów. Przelewanie na papier wakacyjnych przygód i wrażeń. Dzielenie się nimi z innymi dziećmi.
• Wtorek – 10.00-14.00 - zajęcia i konkursy muzyczne – karaoke, zabawa z piosenką,
• Środa – od 16.00-19.00 - dyskoteka dla najmłodszych z konkursami,
• Czwartek – 10.00-14.00 - zajęcia i konkursy plastyczne,
• Piątek – 10.00-14.00 - zabawy z językiem polskim. Zajęcia dziennikarsko-literackie dla najmłodszych – zabawy słowem, tworzenie wierszy, czytanie bajek, baśni, tworzenie pierwszych poważnych tekstów, felietonów i artykułów. Przelewanie na papier wakacyjnych przygód i wrażeń. Dzielenie się nimi z innymi dziećmi.

Warsztaty plastyczne: 18 - 29 lipca 2011r., od poniedziałku do piątku, godz.10.00-14.00.
Miejsce: Ośrodek Kultury, pracownia plastyczna oraz tereny znajdujące się przy obiekcie (plener).
W atmosferze zabawy i pozytywnego dzieci będą uczyć się, w jaki sposób można stworzyć „coś z niczego”, angażując w to własną wyobraźnię, zapał i materiały plastyczne. Podczas warsztatów poznamy wiele ciekawych technik plastycznych. Korzystając z materiałów takich jak np: makulatura. Makulatura niezbędna będzie nam do zabawy w „papier mache” - to technika plastyczna polegająca na tworzeniu przedmiotów z nakładanych na siebie warstw papieru i kleju, czyli tzw. modelowanie z masy papierowej.
Na zajęciach dzieci poznają również ciekawe faktury graficzne, które można uzyskać przy pomocy starych, niepotrzebnych odpadków lub darów przyrody w postaci kory z drzewa, czy liści. Ciekawą propozycją będzie zabawa w kolaż – technikę przetwarzania starych niepotrzebnych odpadków papierowych, fotograficznych. W trakcie warsztatów dzieci będą malować i rysować na dużych formatach, a wszystkie najciekawsze prace, powstałe podczas spotkań, zostaną zaprezentowane na wystawie podsumowującej warsztaty, która będzie można oglądać przez cały sierpień w holu Ośrodka Kultury.