Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Wakacje z Ośrodkiem Kultury w Niemodlinie

Zajęcia dla dzieci - 1 - 15 lipca.
W Ośrodku Kultury w Niemodlinie w miesiącu lipcu odbywać się będą zajęcia świetlicowe, w ramach których planowane są: zajęcia muzyczne, konkursy karaoke, turnieje gier planszowych, konkursy plastyczne i muzyczne, dyskoteki dla najmłodszych z konkursami.
HARMONOGRAM ZAJĘĆ:
• Poniedziałek, godz. 10.00-14.00– zabawy z językiem polskim. Zajęcia dziennikarsko-literackie dla najmłodszych – zabawy słowem, tworzenie wierszy, czytanie bajek, baśni, tworzenie pierwszych poważnych tekstów, felietonów i artykułów. Przelewanie na papier wakacyjnych przygód i wrażeń. Dzielenie się nimi z innymi dziećmi.
• Wtorek – 10.00-14.00 - zajęcia i konkursy muzyczne – karaoke, zabawa z piosenką,
• Środa – od 16.00-19.00 - dyskoteka dla najmłodszych z konkursami,
• Czwartek – 10.00-14.00 - zajęcia i konkursy plastyczne,
• Piątek – 10.00-14.00 - zabawy z językiem polskim. Zajęcia dziennikarsko-literackie dla najmłodszych – zabawy słowem, tworzenie wierszy, czytanie bajek, baśni, tworzenie pierwszych poważnych tekstów, felietonów i artykułów. Przelewanie na papier wakacyjnych przygód i wrażeń. Dzielenie się nimi z innymi dziećmi.

Warsztaty plastyczne: 18 - 29 lipca 2011r., od poniedziałku do piątku, godz.10.00-14.00.
Miejsce: Ośrodek Kultury, pracownia plastyczna oraz tereny znajdujące się przy obiekcie (plener).
W atmosferze zabawy i pozytywnego dzieci będą uczyć się, w jaki sposób można stworzyć „coś z niczego”, angażując w to własną wyobraźnię, zapał i materiały plastyczne. Podczas warsztatów poznamy wiele ciekawych technik plastycznych. Korzystając z materiałów takich jak np: makulatura. Makulatura niezbędna będzie nam do zabawy w „papier mache” - to technika plastyczna polegająca na tworzeniu przedmiotów z nakładanych na siebie warstw papieru i kleju, czyli tzw. modelowanie z masy papierowej.
Na zajęciach dzieci poznają również ciekawe faktury graficzne, które można uzyskać przy pomocy starych, niepotrzebnych odpadków lub darów przyrody w postaci kory z drzewa, czy liści. Ciekawą propozycją będzie zabawa w kolaż – technikę przetwarzania starych niepotrzebnych odpadków papierowych, fotograficznych. W trakcie warsztatów dzieci będą malować i rysować na dużych formatach, a wszystkie najciekawsze prace, powstałe podczas spotkań, zostaną zaprezentowane na wystawie podsumowującej warsztaty, która będzie można oglądać przez cały sierpień w holu Ośrodka Kultury.