Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Mikołajkowe warsztaty taneczne HIP-HOP z Pawłem Kokowskim - sobota 5 grudnia 2015

W sobotę 5 grudnia 2015 zapraszamy zespoły taneczne RYTMIX 1, 2, 3 na warsztaty taneczne z techniki hip-hop, które poprowadzi Paweł Kokowski.

Godziny zajęć
Rytmix 3 10:00-11:00
Rytmix 1 11:00-12:30
Rytmix 2 12:30-14:00

Prosimy o zabranie luźnych ubrań (spodnie dresowe) oraz butów z twardą podeszwą (np. trampki, tenisówki, adidasy - proszę nie zakładać baletek). Obecność, oczywiście, obowiązkowa.

PAWEŁ KOKOWSKI
Choreograf oraz tancerz związany z ruchem od prawie 20 lat. W tym czasie szkolił się w różnego typu technikach tańca współczesnego. Wystąpił w dwóch młodzieżowych musicalach wystawianych w Teatrze Capitol we Wrocławiu. Jednocześnie był tancerzem w przedstawieniu „Przygody Hucka Finna” wystawianym w Teatrze Polskim we Wrocławiu.
Podczas zdobywania wiedzy o tańcu współczesnym rozwijał swoje umiejętności w innych technikach. Przez pięć lat ćwiczył capoeirę. Artystycznie rozwijał się również jako mim oraz szczudlarz. Założyciel i choreograf Style Addicted Dance Crew. Instruktor laureatów wielu turniejów i festiwali tanecznych.
Od 10 lat prowadzi warsztaty w Polsce oraz za granicą: Czechy, Słowenia. Na swoich zajęciach stara się przekazać wiedzę oraz doświadczenie jak i jednocześnie dba o dobrą atmosferę. Kontraktowy tancerz Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu w przedstawieniu „Zaczarowane podwórko”. Z grupą super 6 zdobył na prestiżowej imprezie World of Dance w Berline 2 miejsce, a w Eindhoven wyróżnienie.

Kokowski.jpeg