Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Mikołajkowe warsztaty taneczne HIP-HOP z Pawłem Kokowskim - sobota 5 grudnia 2015

W sobotę 5 grudnia 2015 zapraszamy zespoły taneczne RYTMIX 1, 2, 3 na warsztaty taneczne z techniki hip-hop, które poprowadzi Paweł Kokowski.

Godziny zajęć
Rytmix 3 10:00-11:00
Rytmix 1 11:00-12:30
Rytmix 2 12:30-14:00

Prosimy o zabranie luźnych ubrań (spodnie dresowe) oraz butów z twardą podeszwą (np. trampki, tenisówki, adidasy - proszę nie zakładać baletek). Obecność, oczywiście, obowiązkowa.

PAWEŁ KOKOWSKI
Choreograf oraz tancerz związany z ruchem od prawie 20 lat. W tym czasie szkolił się w różnego typu technikach tańca współczesnego. Wystąpił w dwóch młodzieżowych musicalach wystawianych w Teatrze Capitol we Wrocławiu. Jednocześnie był tancerzem w przedstawieniu „Przygody Hucka Finna” wystawianym w Teatrze Polskim we Wrocławiu.
Podczas zdobywania wiedzy o tańcu współczesnym rozwijał swoje umiejętności w innych technikach. Przez pięć lat ćwiczył capoeirę. Artystycznie rozwijał się również jako mim oraz szczudlarz. Założyciel i choreograf Style Addicted Dance Crew. Instruktor laureatów wielu turniejów i festiwali tanecznych.
Od 10 lat prowadzi warsztaty w Polsce oraz za granicą: Czechy, Słowenia. Na swoich zajęciach stara się przekazać wiedzę oraz doświadczenie jak i jednocześnie dba o dobrą atmosferę. Kontraktowy tancerz Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu w przedstawieniu „Zaczarowane podwórko”. Z grupą super 6 zdobył na prestiżowej imprezie World of Dance w Berline 2 miejsce, a w Eindhoven wyróżnienie.

Kokowski.jpeg