Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Panie rysują, panie drukują

Za nami kolejne udane spotkanie pracowni sitodruku sekcji graficznej Ośrodka Kultury w Niemodlinie. Tym razem same panie rysowały swoje projekty i drukowały. Na każdych zajęciach nas przybywa, kolejna osoba dołączyła do zespołu, co wszystkich bardzo cieszy. Powstały pierwsze koszulki z grafiką Michała Graczyka, pierwsze tkaniny na poduszki z kotkami Kasi Dolak.
Naszej Kasi drukowanie idzie coraz lepiej i wciąż ma nowe pomysły na wzory nadruków. Także projekty na własnoręczne uszycie torby, poduszek, na okładki notesów. Zrobiła piękną ilustrację na tkaninę, więc niebawem pokażemy ją po wydrukowaniu. Postanowiliśmy wspólnie stworzyć dużą ilość własnych rysunków, by z nich wybrać najlepsze do druku. Przygotowałem całkowicie pracownię do pracy, mamy już wieszaki na rakle, szpachelki, linijki, suszarkę na prace i porządek w pracowni. Dużo przed nami pracy nad tworzeniem prawdziwej pracowni, ale z czasem nawet ściany udekorujemy projektami i przedrukami. W następny czwartek kolejne spotkanie.
Do zobaczenia, Artur Bogucki.

III zajęcia (1).jpeg

III zajęcia (2).jpeg

III zajęcia (3).jpeg

III zajęcia (4).jpeg