Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Panie rysują, panie drukują

Za nami kolejne udane spotkanie pracowni sitodruku sekcji graficznej Ośrodka Kultury w Niemodlinie. Tym razem same panie rysowały swoje projekty i drukowały. Na każdych zajęciach nas przybywa, kolejna osoba dołączyła do zespołu, co wszystkich bardzo cieszy. Powstały pierwsze koszulki z grafiką Michała Graczyka, pierwsze tkaniny na poduszki z kotkami Kasi Dolak.
Naszej Kasi drukowanie idzie coraz lepiej i wciąż ma nowe pomysły na wzory nadruków. Także projekty na własnoręczne uszycie torby, poduszek, na okładki notesów. Zrobiła piękną ilustrację na tkaninę, więc niebawem pokażemy ją po wydrukowaniu. Postanowiliśmy wspólnie stworzyć dużą ilość własnych rysunków, by z nich wybrać najlepsze do druku. Przygotowałem całkowicie pracownię do pracy, mamy już wieszaki na rakle, szpachelki, linijki, suszarkę na prace i porządek w pracowni. Dużo przed nami pracy nad tworzeniem prawdziwej pracowni, ale z czasem nawet ściany udekorujemy projektami i przedrukami. W następny czwartek kolejne spotkanie.
Do zobaczenia, Artur Bogucki.

III zajęcia (1).jpeg

III zajęcia (2).jpeg

III zajęcia (3).jpeg

III zajęcia (4).jpeg