Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Jarosława Letka - Scena Muzyczna Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska - Scena Muzyczna Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda Dużego Eryka Oceany 2015 Podsumowanie zajęć 2015 Recital Janusza Tekieli Recital Wiktorii Grudniok Rytmix I Rytmix I Rytmix II Studio nagrań Zajęcia fotograficzne Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół Scoti Caam Zespół wokalny Piąty Bieg Zespół wokalny Piąty Bieg

Jesienne sitobranie w Niemodlinie

Ośrodek Kultury w Niemodlinie ogłasza otwarte zapisy dla młodzieży, dorosłych i seniorów na kreatywne zajęcia sekcji graficznej. Spotkanie i zapisy odbędą się w ośrodku kultury 15 października o godzinie 18.00,  (I piętro, sala nr 1).

Tworzymy pracownię graficzną - ręcznego sitodruku i łączonych z nim innych artystycznych technik graficznych. Sekcja graficzna to w naszych planach regularne spotkania małej grupy zapaleńców, 1-2 razy w tygodniu przez cały rok, w specjalnie przygotowanej na terenie ośrodka kultury pracowni.

POSZUKUJEMY LUDZI UZDOLNIONYCH PLASTYCZNIE I MANUALNIE, KREATYWNYCH I TWÓRCZYCH, Z GŁOWAMI PEŁNYMI POMYSŁÓW. Ofertę kierujemy zarówno do młodzieży jak i dorosłych i seniorów. Stworzymy zaledwie jedną lub 2 grupy. Ilość miejsc jest ograniczona.

Przez wiele godzin twórczej, kreatywnej i samodzielnej pracy będziemy drukować nasze szalone pomysły na tkaninach, drewnie, kartonie, gotowych koszulkach, torbach i innych produktach. Stworzymy własne torby, serwetki, zasłony, chusty i bandamki, szaliki, osłonki na doniczki, etykiety na przetwory domowe, woreczki na zioła, akcesoria kuchenne, kalkę ceramiczną na dowolną ceramikę. Wydrukujemy plakaty, koszulki, dekoracje dla domu, kartki okolicznościowe i co tylko nam wyobraźnia przyniesie.
Zrobimy sami wzory, by je powielić techniką sitodruku i technik łączonych na dowolne płaskie podłoża - tkaninę, sklejkę, deskę, karton itp. Z tego zrobimy nasze piękne przedmioty - dla nas samych, znajomych, rodziny. Na prezenty i do użytku domowego. Stworzymy unikatową i wyjątkową tkaninę, obraz, grafikę, torbę, ubranie, obrus czy t-shirt! Zaskoczymy siebie i innych – uwolnimy tylko wyobraźnię. Naszą pracę będziemy prezentować na licznych wystawach oraz w internecie.

Spotkania prowadzić będzie Artur Bogucki - projektant, grafik i instruktor. Dodatkowe spotkania często wspomagać będą zaprzyjaźnieni artyści plastycy i studenci szkół plastycznych.

Szczegółowy plan zajęć powstanie po zapisach i powstaniu grupy.

Informacje: Ośrodek Kultury w Niemodlinie, tel. 77 4606 096, e-mail: ok@niemodlin.pl
oraz
Artur Bogucki, tel. 530 44 77 30, e-mail: artur.bogucki@tikela.pl

https://www.facebook.com/events/1676394275910179/

 

plakat-sitobranie-w-niemodlinie.jpeg