Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Jesienne sitobranie w Niemodlinie

Ośrodek Kultury w Niemodlinie ogłasza otwarte zapisy dla młodzieży, dorosłych i seniorów na kreatywne zajęcia sekcji graficznej. Spotkanie i zapisy odbędą się w ośrodku kultury 15 października o godzinie 18.00,  (I piętro, sala nr 1).

Tworzymy pracownię graficzną - ręcznego sitodruku i łączonych z nim innych artystycznych technik graficznych. Sekcja graficzna to w naszych planach regularne spotkania małej grupy zapaleńców, 1-2 razy w tygodniu przez cały rok, w specjalnie przygotowanej na terenie ośrodka kultury pracowni.

POSZUKUJEMY LUDZI UZDOLNIONYCH PLASTYCZNIE I MANUALNIE, KREATYWNYCH I TWÓRCZYCH, Z GŁOWAMI PEŁNYMI POMYSŁÓW. Ofertę kierujemy zarówno do młodzieży jak i dorosłych i seniorów. Stworzymy zaledwie jedną lub 2 grupy. Ilość miejsc jest ograniczona.

Przez wiele godzin twórczej, kreatywnej i samodzielnej pracy będziemy drukować nasze szalone pomysły na tkaninach, drewnie, kartonie, gotowych koszulkach, torbach i innych produktach. Stworzymy własne torby, serwetki, zasłony, chusty i bandamki, szaliki, osłonki na doniczki, etykiety na przetwory domowe, woreczki na zioła, akcesoria kuchenne, kalkę ceramiczną na dowolną ceramikę. Wydrukujemy plakaty, koszulki, dekoracje dla domu, kartki okolicznościowe i co tylko nam wyobraźnia przyniesie.
Zrobimy sami wzory, by je powielić techniką sitodruku i technik łączonych na dowolne płaskie podłoża - tkaninę, sklejkę, deskę, karton itp. Z tego zrobimy nasze piękne przedmioty - dla nas samych, znajomych, rodziny. Na prezenty i do użytku domowego. Stworzymy unikatową i wyjątkową tkaninę, obraz, grafikę, torbę, ubranie, obrus czy t-shirt! Zaskoczymy siebie i innych – uwolnimy tylko wyobraźnię. Naszą pracę będziemy prezentować na licznych wystawach oraz w internecie.

Spotkania prowadzić będzie Artur Bogucki - projektant, grafik i instruktor. Dodatkowe spotkania często wspomagać będą zaprzyjaźnieni artyści plastycy i studenci szkół plastycznych.

Szczegółowy plan zajęć powstanie po zapisach i powstaniu grupy.

Informacje: Ośrodek Kultury w Niemodlinie, tel. 77 4606 096, e-mail: ok@niemodlin.pl
oraz
Artur Bogucki, tel. 530 44 77 30, e-mail: artur.bogucki@tikela.pl

https://www.facebook.com/events/1676394275910179/

 

plakat-sitobranie-w-niemodlinie.jpeg