Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Jesienne sitobranie w Niemodlinie

Ośrodek Kultury w Niemodlinie ogłasza otwarte zapisy dla młodzieży, dorosłych i seniorów na kreatywne zajęcia sekcji graficznej. Spotkanie i zapisy odbędą się w ośrodku kultury 15 października o godzinie 18.00,  (I piętro, sala nr 1).

Tworzymy pracownię graficzną - ręcznego sitodruku i łączonych z nim innych artystycznych technik graficznych. Sekcja graficzna to w naszych planach regularne spotkania małej grupy zapaleńców, 1-2 razy w tygodniu przez cały rok, w specjalnie przygotowanej na terenie ośrodka kultury pracowni.

POSZUKUJEMY LUDZI UZDOLNIONYCH PLASTYCZNIE I MANUALNIE, KREATYWNYCH I TWÓRCZYCH, Z GŁOWAMI PEŁNYMI POMYSŁÓW. Ofertę kierujemy zarówno do młodzieży jak i dorosłych i seniorów. Stworzymy zaledwie jedną lub 2 grupy. Ilość miejsc jest ograniczona.

Przez wiele godzin twórczej, kreatywnej i samodzielnej pracy będziemy drukować nasze szalone pomysły na tkaninach, drewnie, kartonie, gotowych koszulkach, torbach i innych produktach. Stworzymy własne torby, serwetki, zasłony, chusty i bandamki, szaliki, osłonki na doniczki, etykiety na przetwory domowe, woreczki na zioła, akcesoria kuchenne, kalkę ceramiczną na dowolną ceramikę. Wydrukujemy plakaty, koszulki, dekoracje dla domu, kartki okolicznościowe i co tylko nam wyobraźnia przyniesie.
Zrobimy sami wzory, by je powielić techniką sitodruku i technik łączonych na dowolne płaskie podłoża - tkaninę, sklejkę, deskę, karton itp. Z tego zrobimy nasze piękne przedmioty - dla nas samych, znajomych, rodziny. Na prezenty i do użytku domowego. Stworzymy unikatową i wyjątkową tkaninę, obraz, grafikę, torbę, ubranie, obrus czy t-shirt! Zaskoczymy siebie i innych – uwolnimy tylko wyobraźnię. Naszą pracę będziemy prezentować na licznych wystawach oraz w internecie.

Spotkania prowadzić będzie Artur Bogucki - projektant, grafik i instruktor. Dodatkowe spotkania często wspomagać będą zaprzyjaźnieni artyści plastycy i studenci szkół plastycznych.

Szczegółowy plan zajęć powstanie po zapisach i powstaniu grupy.

Informacje: Ośrodek Kultury w Niemodlinie, tel. 77 4606 096, e-mail: ok@niemodlin.pl
oraz
Artur Bogucki, tel. 530 44 77 30, e-mail: artur.bogucki@tikela.pl

https://www.facebook.com/events/1676394275910179/

 

plakat-sitobranie-w-niemodlinie.jpeg