Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Jarosława Letka - Scena Muzyczna Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska - Scena Muzyczna Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda Dużego Eryka Oceany 2015 Podsumowanie zajęć 2015 Recital Janusza Tekieli Recital Wiktorii Grudniok Rytmix I Rytmix I Rytmix II Studio nagrań Zajęcia fotograficzne Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół Scoti Caam Zespół wokalny Piąty Bieg Zespół wokalny Piąty Bieg

Dzień Dziecka 2011

Z okazji Dnia Dziecka, w dniu 1 czerwca br., wszystkie dzieci małe i duże mogły uczestniczyć w, specjalnie dla nich przygotowanej przez Ośrodek Kultury w Niemodlinie, dyskotece. Tuż po godzinie szesnastej sala kameralna Ośrodka Kultury wypełniła się dziećmi i ich rodzicami, którzy również chętnie uczestniczyli wraz ze swoimi pociechami w zabawie.
Atrakcji, jak zwykle przy tego typu imprezach, nie brakowało. Oprócz wspaniałej, skocznej muzyki i szalonych tańców, każde dziecko mogło spróbować swoich sił w konkursie plastycznym. W holu Ośrodka Kultury w Niemodlinie, na trzech dużych sztalugach, dzieci wspólnie wyczarowywały piękny, kolorowy świat, tematem przewodnim był oczywiście Dzień Dziecka. Przegranych nie było, wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali zasłużone nagrody.
Dużym zainteresowaniem cieszył się także konkurs karaoke, dzieci zamieniały się w prawdziwych artystów polskiej sceny muzycznej, usłyszeliśmy w ich wykonaniu m.in. piosenki z repertuaru zespołu Feel, Dody, czy starsze przeboje, np. zespołu Dwa Plus Jeden.
W programie imprezy znalazło się jeszcze wiele wesołych gier i zabaw dla najmłodszych, a także słodki poczęstunek i napoje.
Po zakończonej dyskotece wszystkie dzieci, zmęczone, ale z uśmiechami na twarzy i pełne wrażeń, wracały do swoich domów.

kk