Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Dzień Dziecka 2011

Z okazji Dnia Dziecka, w dniu 1 czerwca br., wszystkie dzieci małe i duże mogły uczestniczyć w, specjalnie dla nich przygotowanej przez Ośrodek Kultury w Niemodlinie, dyskotece. Tuż po godzinie szesnastej sala kameralna Ośrodka Kultury wypełniła się dziećmi i ich rodzicami, którzy również chętnie uczestniczyli wraz ze swoimi pociechami w zabawie.
Atrakcji, jak zwykle przy tego typu imprezach, nie brakowało. Oprócz wspaniałej, skocznej muzyki i szalonych tańców, każde dziecko mogło spróbować swoich sił w konkursie plastycznym. W holu Ośrodka Kultury w Niemodlinie, na trzech dużych sztalugach, dzieci wspólnie wyczarowywały piękny, kolorowy świat, tematem przewodnim był oczywiście Dzień Dziecka. Przegranych nie było, wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali zasłużone nagrody.
Dużym zainteresowaniem cieszył się także konkurs karaoke, dzieci zamieniały się w prawdziwych artystów polskiej sceny muzycznej, usłyszeliśmy w ich wykonaniu m.in. piosenki z repertuaru zespołu Feel, Dody, czy starsze przeboje, np. zespołu Dwa Plus Jeden.
W programie imprezy znalazło się jeszcze wiele wesołych gier i zabaw dla najmłodszych, a także słodki poczęstunek i napoje.
Po zakończonej dyskotece wszystkie dzieci, zmęczone, ale z uśmiechami na twarzy i pełne wrażeń, wracały do swoich domów.

kk