Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Dzień Dziecka 2011

Z okazji Dnia Dziecka, w dniu 1 czerwca br., wszystkie dzieci małe i duże mogły uczestniczyć w, specjalnie dla nich przygotowanej przez Ośrodek Kultury w Niemodlinie, dyskotece. Tuż po godzinie szesnastej sala kameralna Ośrodka Kultury wypełniła się dziećmi i ich rodzicami, którzy również chętnie uczestniczyli wraz ze swoimi pociechami w zabawie.
Atrakcji, jak zwykle przy tego typu imprezach, nie brakowało. Oprócz wspaniałej, skocznej muzyki i szalonych tańców, każde dziecko mogło spróbować swoich sił w konkursie plastycznym. W holu Ośrodka Kultury w Niemodlinie, na trzech dużych sztalugach, dzieci wspólnie wyczarowywały piękny, kolorowy świat, tematem przewodnim był oczywiście Dzień Dziecka. Przegranych nie było, wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali zasłużone nagrody.
Dużym zainteresowaniem cieszył się także konkurs karaoke, dzieci zamieniały się w prawdziwych artystów polskiej sceny muzycznej, usłyszeliśmy w ich wykonaniu m.in. piosenki z repertuaru zespołu Feel, Dody, czy starsze przeboje, np. zespołu Dwa Plus Jeden.
W programie imprezy znalazło się jeszcze wiele wesołych gier i zabaw dla najmłodszych, a także słodki poczęstunek i napoje.
Po zakończonej dyskotece wszystkie dzieci, zmęczone, ale z uśmiechami na twarzy i pełne wrażeń, wracały do swoich domów.

kk