Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Wakacje 2015 - podsumowanie i galeria zdjęć

Dzieci i młodzież przez pięć wakacyjnych tygodni korzystała z różnorodnej oferty zajęć ośrodka kultury, w ramach programu „Wakacje z kulturą 2015”.
Pierwsze tygodnie minęły pod znakiem tańca. Pod okiem instruktorki tańczyli dzieci, młodzież oraz seniorzy, ucząc się fragmentów choreografii, bawiąc w rytm muzyki oraz po prostu ćwicząc podczas tanecznych rozgrzewek. Swoje zdolności rozwijali również mali wokaliści na zajęciach śpiewu i karaoke, wykonując ulubione piosenki, śpiewając razem z pianinem oraz próbując sił w interpretacji utworów. Starsza młodzież spotykała się co tydzień na próbach zespołu muzycznego.
W każdy poniedziałek dzieci i rodzice oglądali przedstawienia teatralne przygotowane przez krakowski Teatr Art Re. Bajki nie tylko bawiły, ale także uczyły i prezentowały legendy z różnych regionów Polski. W jedno niedzielnych popołudnie dzieci bawiły się na specjalnym programie animacyjny „Wesoła ferajna Berniego”, tańcząc, śpiewając, bawiąc się i poznając zasady bezpiecznego spędzania czasu wolnego. W każdą środę mali tancerze mogli wyszaleć się w dyskotekowych rytmach oraz brali udział w konkursach i zabawach z bajkową postacią. Dla chętnych rysowników powadzone były warsztaty plastyczne, na których powstawały prace wykonane różnymi technikami: komiks, kolaż, grafika na podkładzie świecowym, wydzieranki, martwa natura. W czasie wakacji zawiązała się również grająca co tydzień grupa amatorów skandynawskich kręgli Mölkky.
Z wakacyjnej propozycji ośrodka kultury skorzystało łącznie kilkaset dzieci, każde znalazło coś interesującego dla siebie i ciekawie spędziło wolny czas.