Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Wakacje 2015 - podsumowanie i galeria zdjęć

Dzieci i młodzież przez pięć wakacyjnych tygodni korzystała z różnorodnej oferty zajęć ośrodka kultury, w ramach programu „Wakacje z kulturą 2015”.
Pierwsze tygodnie minęły pod znakiem tańca. Pod okiem instruktorki tańczyli dzieci, młodzież oraz seniorzy, ucząc się fragmentów choreografii, bawiąc w rytm muzyki oraz po prostu ćwicząc podczas tanecznych rozgrzewek. Swoje zdolności rozwijali również mali wokaliści na zajęciach śpiewu i karaoke, wykonując ulubione piosenki, śpiewając razem z pianinem oraz próbując sił w interpretacji utworów. Starsza młodzież spotykała się co tydzień na próbach zespołu muzycznego.
W każdy poniedziałek dzieci i rodzice oglądali przedstawienia teatralne przygotowane przez krakowski Teatr Art Re. Bajki nie tylko bawiły, ale także uczyły i prezentowały legendy z różnych regionów Polski. W jedno niedzielnych popołudnie dzieci bawiły się na specjalnym programie animacyjny „Wesoła ferajna Berniego”, tańcząc, śpiewając, bawiąc się i poznając zasady bezpiecznego spędzania czasu wolnego. W każdą środę mali tancerze mogli wyszaleć się w dyskotekowych rytmach oraz brali udział w konkursach i zabawach z bajkową postacią. Dla chętnych rysowników powadzone były warsztaty plastyczne, na których powstawały prace wykonane różnymi technikami: komiks, kolaż, grafika na podkładzie świecowym, wydzieranki, martwa natura. W czasie wakacji zawiązała się również grająca co tydzień grupa amatorów skandynawskich kręgli Mölkky.
Z wakacyjnej propozycji ośrodka kultury skorzystało łącznie kilkaset dzieci, każde znalazło coś interesującego dla siebie i ciekawie spędziło wolny czas.