Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Na wakacjach nie warto się nudzić. Zapraszamy do ośrodka kultury.

Pierwsze dwa tygodnie minęły nam na wspólnej nauce tańca. Pod okiem instruktorki tańczą dzieci, młodzież oraz seniorzy. Swoje zdolności rozwijają mali wokaliści na zajęciach śpiewu i karaoke, wykonując swoje ulubione piosenki, a starsza młodzież spotyka się na próbach zespołu muzycznego. W każdy poniedziałek dzieci i rodzice oglądają przedstawienia teatralne, które bawią, uczą i prezentują piękne polskie legendy. Zaś w każdą środę mali tancerze mogą wyszaleć się w dyskotekowych rytmach oraz wziąć udział w konkursach i zabawach z bajkową postacią.

Na wakacjach nie warto się nudzić. Wystarczy skorzystać z propozycji ośrodka kultury i wziąć udział w przygotowanych zajęciach. Zapraszamy.