Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Na wakacjach nie warto się nudzić. Zapraszamy do ośrodka kultury.

Pierwsze dwa tygodnie minęły nam na wspólnej nauce tańca. Pod okiem instruktorki tańczą dzieci, młodzież oraz seniorzy. Swoje zdolności rozwijają mali wokaliści na zajęciach śpiewu i karaoke, wykonując swoje ulubione piosenki, a starsza młodzież spotyka się na próbach zespołu muzycznego. W każdy poniedziałek dzieci i rodzice oglądają przedstawienia teatralne, które bawią, uczą i prezentują piękne polskie legendy. Zaś w każdą środę mali tancerze mogą wyszaleć się w dyskotekowych rytmach oraz wziąć udział w konkursach i zabawach z bajkową postacią.

Na wakacjach nie warto się nudzić. Wystarczy skorzystać z propozycji ośrodka kultury i wziąć udział w przygotowanych zajęciach. Zapraszamy.