Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@Puls Niemodlina - maj

Oddajemy w Wasze ręce kolejne, majowe, wydanie „Pulsu Niemodlina”.
Corocznie w maju, w Ośrodku Kultury w Niemodlinie, odbywa się Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”. Przedstawiamy Państwu szeroką relację z tego wydarzenia oraz bardzo interesujący wywiad z gościem Koncertu Laureatów – Grzegorzem Turnauem, wraz z jego autografem.
Ważnym wydarzeniem, które opisujemy, była promocja książki prof. Damiana Jerzego Tomczyka poświęcona losom absolwentów niemodlińskiego liceum. W nowym numerze „Pulsu Niemodlina” zamieszczamy również wywiad z autorem książki – prof. Damianem Jerzym Tomczykiem.
Jak zwykle, w naszym piśmie, nie brakuje spraw bieżących, ciekawostek historycznych i wydarzeń z życia przedszkoli, szkół i innych placówek kulturalno-oświatowych gminy Niemodlin (m.in. teksty poświęcone wydarzeniom związanym z 220 – tą rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz trwającym właśnie egzaminom maturalnym), a także ważnych relacji z przebiegu rozgrywek sportowych. Jak co miesiąc, razem z „Pulsem Niemodlina”, będą mogli Państwo przeczytać biuletyn gminy Niemodlin.
Zachęcamy wszystkich Państwa do lektury!

Z okazji Dnia Matki, który obchodzimy w maju, wszystkim mamom życzymy pociechy z dzieci, spełnienia marzeń, zdrowia nieustającego, wewnętrznego spokoju, zadowolenia z życia rodzinnego i zawodowego oraz wszystkiego, co przynosi radość i nadzieję.

Milusińskim, z okazji Dnia Dziecka, życzymy dużo słońca i uśmiechniętych buzi, aby każdy dzień był dla Was nową przygodą do odkrycia, a nauka i zdobywanie wiedzy stawało się przyjemnością

Redakcja