Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

@Puls Niemodlina - maj

Oddajemy w Wasze ręce kolejne, majowe, wydanie „Pulsu Niemodlina”.
Corocznie w maju, w Ośrodku Kultury w Niemodlinie, odbywa się Ogólnopolski Konkurs na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany”. Przedstawiamy Państwu szeroką relację z tego wydarzenia oraz bardzo interesujący wywiad z gościem Koncertu Laureatów – Grzegorzem Turnauem, wraz z jego autografem.
Ważnym wydarzeniem, które opisujemy, była promocja książki prof. Damiana Jerzego Tomczyka poświęcona losom absolwentów niemodlińskiego liceum. W nowym numerze „Pulsu Niemodlina” zamieszczamy również wywiad z autorem książki – prof. Damianem Jerzym Tomczykiem.
Jak zwykle, w naszym piśmie, nie brakuje spraw bieżących, ciekawostek historycznych i wydarzeń z życia przedszkoli, szkół i innych placówek kulturalno-oświatowych gminy Niemodlin (m.in. teksty poświęcone wydarzeniom związanym z 220 – tą rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz trwającym właśnie egzaminom maturalnym), a także ważnych relacji z przebiegu rozgrywek sportowych. Jak co miesiąc, razem z „Pulsem Niemodlina”, będą mogli Państwo przeczytać biuletyn gminy Niemodlin.
Zachęcamy wszystkich Państwa do lektury!

Z okazji Dnia Matki, który obchodzimy w maju, wszystkim mamom życzymy pociechy z dzieci, spełnienia marzeń, zdrowia nieustającego, wewnętrznego spokoju, zadowolenia z życia rodzinnego i zawodowego oraz wszystkiego, co przynosi radość i nadzieję.

Milusińskim, z okazji Dnia Dziecka, życzymy dużo słońca i uśmiechniętych buzi, aby każdy dzień był dla Was nową przygodą do odkrycia, a nauka i zdobywanie wiedzy stawało się przyjemnością

Redakcja