Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

OCEANY 2015 - lista uczestników

Zakwalifikowani uczestnicy XI Ogólnopolskiego Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej "Oceany" - 15 maja. Zapraszamy wszystkich do posłuchania piosenek Agnieszki Osieckiej - przesłuchania konkursowe są otwarte. Rozpoczynamy o godz. 9.00.

Kategoria szkół gimnazjalnych

1.    ALEKSANDRA CZERWIŃSKA 
2.    WIKTORIA CHOJCAN
3.    JULIA DOTA 
4.    NATALIA TUL
5.    DOMINIK BUDZIŃSKI 
6.    OLIWIA KOMARZYŃSKA
7.    NATALIA TYMIŃSKA
8.    WIKTORIA RAK
9.    JULIA RÓŻYCKA
10.    ALEKSANDRA MADERA
11.    DOMINIKA SOZAŃSKA
12.    DOMINIK DEPTA
13.    SIMONA SIODLACZEK
14.    NADIN MAINKA
15.    WERONIKA MALIK
16.    WIKTORIA GRUDNIOK
17.    MAJA MYŚLIWIEC
18.    JAN POSOR
19.    SONIA GIELNIK
20.    KAROLINA MAREK
21.    JULIA CHROBOK

Kategoria szkół ponadgimnazjalnych

1.    DARIA SOSZYŃSKA
2.    DOMINIKA SŁAWIK 
3.    MAGDALENA WOJAK
4.    ANNA ZAJĄC
5.    WIKTORIA BIŃCZYK
6.    MICHAŁ OLECH
7.    NATALIA NOWOSAD
8.    KAROLINA DOROCIAK
9.    MIRIAM SZLEMPO
10.    MARTA SPILAREWICZ
11.    JULIA LACHOWICZ
12.    JULIA BEDNARKIEWICZ
13.    KAROLINA NICPOŃ
14.    SANDRA NOREK
15.    JUSTYNA KAŁUCKA
16.    DAMIAN SZYMAŃSKI
17.    JOANNA ZYCH
18.    JOANNA KOSTKA
19.    KLAUDIA BALCER
20.    MONIKA LEBICH
21.    WIKTORIA MIĘSIAK
22.    RITA MADEJCZYK
23.    MAGDALENA KUBATA
24.    WERONIKA CZECH
25.    ROBERT KLIMEK