Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Pierwsze miejsca dla Rytmixu na XX Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych - galeria zdjęć

Nasze zespoły taneczne Rytmix I i Rytmix II zdobyły pierwsze miejsca na XX Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Ozimku.

Młodsze dziewczyny w kat. inscenizacji tanecznej z układem „Alicja w krainie czarów”, a starsze dziewczęta w kat. disco dance zdaniem jurorów okazały się najlepsze na przeglądzie w Ozimku, gdzie w sumie wystąpiły 32 grupy taneczne. Chociaż na imprezie zabrakło utytułowanego zespołu Pech z Opola, zwycięstwo wcale nie było oczywiste. Świetne występy zaliczyła grupa Scorpion, na koncie której nie brakuje sukcesów, i to właśnie oni byli głównymi faworytami. Tym większe było zaskoczenie i radość, kiedy tancerze z Opola zajęli drugie miejsca, ustępując Rytmixowi.

Dwa pierwsze miejsca na najważniejszym przeglądzie zespołów tanecznych Opolszczyzny to największy sukces młodych tancerek Ośrodka Kultury w Niemodlinie. Nie byłoby go, gdyby nie praca instruktorki Karoliny Micuń, która od lat prowadzi zespoły, układa choreografie, przygotowuje muzykę i wkłada wiele serca w pracę z wszystkimi grupami.

 

DSC_0299.jpeg