Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Pierwsze miejsca dla Rytmixu na XX Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych - galeria zdjęć

Nasze zespoły taneczne Rytmix I i Rytmix II zdobyły pierwsze miejsca na XX Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Ozimku.

Młodsze dziewczyny w kat. inscenizacji tanecznej z układem „Alicja w krainie czarów”, a starsze dziewczęta w kat. disco dance zdaniem jurorów okazały się najlepsze na przeglądzie w Ozimku, gdzie w sumie wystąpiły 32 grupy taneczne. Chociaż na imprezie zabrakło utytułowanego zespołu Pech z Opola, zwycięstwo wcale nie było oczywiste. Świetne występy zaliczyła grupa Scorpion, na koncie której nie brakuje sukcesów, i to właśnie oni byli głównymi faworytami. Tym większe było zaskoczenie i radość, kiedy tancerze z Opola zajęli drugie miejsca, ustępując Rytmixowi.

Dwa pierwsze miejsca na najważniejszym przeglądzie zespołów tanecznych Opolszczyzny to największy sukces młodych tancerek Ośrodka Kultury w Niemodlinie. Nie byłoby go, gdyby nie praca instruktorki Karoliny Micuń, która od lat prowadzi zespoły, układa choreografie, przygotowuje muzykę i wkłada wiele serca w pracę z wszystkimi grupami.

 

DSC_0299.jpeg