Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Koncert Grażyny Łobaszewskiej na Dzień Kobiet

Artystka, która już od czterdziestu lat zachwyca słuchaczy wrażliwych na piękno i piosenkę „z duszą”, i tym razem pokazała prawdziwy kunszt swoich wokalnych możliwości.
Grażyna Łobaszewska na koncercie w Niemodlinie zaprezentowała repertuar ze swojej najnowszej płyty „Dziwny jest…”. Znajdują się na niej piosenki, które znane są z wykonania Czesława Niemena. Nie zabrakło więc takich utworów jak: tytułowy "Dziwny jest ten świat”, „Płonąca stodoła”, „Obok nas” czy „Jednego serca”. W kobiecym wykonaniu piosenki te nabrały nowego, świeżego brzmienia, nie tracąc przy tym swojego charakteru, który nadał im Czesław Niemen.
Był to kameralny, wzruszający koncert, a jednocześnie pogodny, energiczny i ciepły. Muzycy i publiczność znakomicie się uzupełniali. Na zakończenie Grażyna Łobaszewska zaśpiewała swoje największe przeboje, które były gorąco oklaskiwane przez słuchaczy. 

kk