Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Koncert Grażyny Łobaszewskiej na Dzień Kobiet

Artystka, która już od czterdziestu lat zachwyca słuchaczy wrażliwych na piękno i piosenkę „z duszą”, i tym razem pokazała prawdziwy kunszt swoich wokalnych możliwości.
Grażyna Łobaszewska na koncercie w Niemodlinie zaprezentowała repertuar ze swojej najnowszej płyty „Dziwny jest…”. Znajdują się na niej piosenki, które znane są z wykonania Czesława Niemena. Nie zabrakło więc takich utworów jak: tytułowy "Dziwny jest ten świat”, „Płonąca stodoła”, „Obok nas” czy „Jednego serca”. W kobiecym wykonaniu piosenki te nabrały nowego, świeżego brzmienia, nie tracąc przy tym swojego charakteru, który nadał im Czesław Niemen.
Był to kameralny, wzruszający koncert, a jednocześnie pogodny, energiczny i ciepły. Muzycy i publiczność znakomicie się uzupełniali. Na zakończenie Grażyna Łobaszewska zaśpiewała swoje największe przeboje, które były gorąco oklaskiwane przez słuchaczy. 

kk