Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Wystawa rzeźb Michała Wawrzyniaka - 27 marca (piątek), godz. 18.00, sala konferencyjna. Wstęp wolny.

Michał Wawrzyniak (36 lat): artysta, twórca muzyczny, psycholog z zawodu. Od dzieciństwa pisze wiersze i haiku, od młodzieńczych lat "pogrywa" na różnych instrumentach muzycznych, a od co najmniej 7 zajmuje się różnymi formami rękodzieła (instrumenty muzyczne, także z surowców wtórnych). Nagrywa i tworzy muzykę teatralną. Jest też współtwórcą spektaklu surrealistycznego „Reticulum” granego pod szyldem Teatru Jednego Wiersza w Opolu.
Do swojej twórczości upcyklingowej (rodzaj recyklingu artystycznego) wykorzystuje rzeczy otrzymane od napotykanych ludzi, również często pozyskując od nich tworzywo do swoich rzeźb.
Wystawy: Duszniki-Zdrój Festiwal WPA 6 i wystawa „Marzenia ze Strychu” w MDK-u w Opolu (obie 2014 rok). 
W 2015 r. wspólnie z Tomkiem Zwolińskim (fotografem) przygotował wystawę zdjęć rzeźb Michała pt. „Portret przodka” we Wrocławiu, w Klubie Pod Kolumnami oraz wziął udział w Targach Młodej Sztuki w Lublinie. Obecnie jego niektóre prace można oglądać w Opolu w herbaciarni „Jasminum”. Mieszka w Gościejowicach.

Michał Wawrzyniak plakat.jpeg