Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Wystawa rzeźb Michała Wawrzyniaka - 27 marca (piątek), godz. 18.00, sala konferencyjna. Wstęp wolny.

Michał Wawrzyniak (36 lat): artysta, twórca muzyczny, psycholog z zawodu. Od dzieciństwa pisze wiersze i haiku, od młodzieńczych lat "pogrywa" na różnych instrumentach muzycznych, a od co najmniej 7 zajmuje się różnymi formami rękodzieła (instrumenty muzyczne, także z surowców wtórnych). Nagrywa i tworzy muzykę teatralną. Jest też współtwórcą spektaklu surrealistycznego „Reticulum” granego pod szyldem Teatru Jednego Wiersza w Opolu.
Do swojej twórczości upcyklingowej (rodzaj recyklingu artystycznego) wykorzystuje rzeczy otrzymane od napotykanych ludzi, również często pozyskując od nich tworzywo do swoich rzeźb.
Wystawy: Duszniki-Zdrój Festiwal WPA 6 i wystawa „Marzenia ze Strychu” w MDK-u w Opolu (obie 2014 rok). 
W 2015 r. wspólnie z Tomkiem Zwolińskim (fotografem) przygotował wystawę zdjęć rzeźb Michała pt. „Portret przodka” we Wrocławiu, w Klubie Pod Kolumnami oraz wziął udział w Targach Młodej Sztuki w Lublinie. Obecnie jego niektóre prace można oglądać w Opolu w herbaciarni „Jasminum”. Mieszka w Gościejowicach.

Michał Wawrzyniak plakat.jpeg