Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Złoty Sokół dla Michała Graczyka

Michał Graczyk - rysownik, instruktor Ośrodka Kultury w Niemodlinie, otrzymał podczas uroczystej gali statuetkę Złotego Sokoła 2014. Gratulujemy!

Michał Graczyk jest pomysłodawcą Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego „Karpik”. Od lat prowadzi w Ośrodku Kultury zajęcia kółka plastycznego, które cieszą się sporym zainteresowaniem wśród najmłodszej grupy adeptów sztuki. W roku 2001 został przyjęty do Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury, a od 2005 jest członkiem zarządu. Jest czynnym rysownikiem satyrycznym, swoje prace publikował w ponad 30 tytułach prasowych. Jego dorobek to prawie 5000 publikacji. Zajmuje się głównie tematyką społeczno-polityczną. Brał udział w ponad 700 konkursach satyrycznych w Polsce i na świecie, w sumie w prawie 50 krajach. Zdobył 53 nagrody i wyróżnienia. W roku 2004 ustanowił pierwszy na świecie rekord w rysowaniu satyry przez 24 godziny na dobę, tworząc 421 rysunków, za co otrzymał wyróżnienie w postaci statuetki „Małego Eryka”, ufundowane przez Stowarzyszenie Polskich Artystów Karykatury.

Michał Graczyk.jpeg