Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Złoty Sokół dla Michała Graczyka

Michał Graczyk - rysownik, instruktor Ośrodka Kultury w Niemodlinie, otrzymał podczas uroczystej gali statuetkę Złotego Sokoła 2014. Gratulujemy!

Michał Graczyk jest pomysłodawcą Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego „Karpik”. Od lat prowadzi w Ośrodku Kultury zajęcia kółka plastycznego, które cieszą się sporym zainteresowaniem wśród najmłodszej grupy adeptów sztuki. W roku 2001 został przyjęty do Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury, a od 2005 jest członkiem zarządu. Jest czynnym rysownikiem satyrycznym, swoje prace publikował w ponad 30 tytułach prasowych. Jego dorobek to prawie 5000 publikacji. Zajmuje się głównie tematyką społeczno-polityczną. Brał udział w ponad 700 konkursach satyrycznych w Polsce i na świecie, w sumie w prawie 50 krajach. Zdobył 53 nagrody i wyróżnienia. W roku 2004 ustanowił pierwszy na świecie rekord w rysowaniu satyry przez 24 godziny na dobę, tworząc 421 rysunków, za co otrzymał wyróżnienie w postaci statuetki „Małego Eryka”, ufundowane przez Stowarzyszenie Polskich Artystów Karykatury.

Michał Graczyk.jpeg