Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

Wyniki konkursu plastycznego dla dzieci MAŁY KARPIK 2014

Jury podczas obrad w dniu 3 października 2014 r. w składzie: Henryk Cebula - przewodniczący,Michał Graczyk, Jarosław Stojko, Małgorzata Biedroń, Małgorzata Bialik, ustaliło, co następuje:

Grand Prix Małego Karpika otrzymuje Marcelina Kulczycka, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr1 w Niemodlinie


Nagrody Agencji Rynku Rolnego Oddziału Terenowego w Opolu

Kategoria klas 0-IV
I nagroda - Dominika Pytel, kl. IV, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Ozimku
II nagroda - Mateusz Cempa, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie
III nagroda - Leon Jermakowicz, kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa w Murowie

Kategoria klas V-VI
I nagroda - Oliwia Spólnicka, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie
II nagroda - Katarzyna Dolak, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie
III nagroda – Marcin Jurewicz, kl. V, Publiczna Szkoła Podstawowa w Murowie

Wyróżnienia firmy Ornament z Nysy
Kategoria klasy V-VI: Izabela Wojtasik, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie
Kategoria klasy0-IV: Jagoda Czerniak, kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa w Skorogoszczy     

Wyróżnienie Przewodniczącego Rady Miejskiej w Niemodlinie – Wiktoria Lasko, kl. V, Szkoła Podstawowa w Osowcu

 

Grand Prix

DSC_3740.jpeg