Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

@wydanie Pulsu Niemodlina lipiec-sierpień 2014

W najnowszym numerze „Pulsu Niemodlina” zapraszamy do lektury relacji i obejrzenia zdjęć z Dni Gminy Niemodlin, w ramach których odbyły się tegoroczne Dni Niemodlina, gminno-parafialne dożynki oraz wiele imprez sportowych i wydarzeń kulturalnych.
Letni czas służył wielu inwestycjom w naszej gminie, które poprawiły jakość życia mieszkańców: nowy plac zabaw, remonty ulic, Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gościejowicach Małych. Warto także zapoznać się z ulgami dla rodzin z dwoma i więcej dziećmi.
Zachęcamy również do zapoznania się z propozycjami i zapowiedziami zajęć i wydarzeń kulturalnych, a także sportowych, które czekają nas w najbliższym czasie. Życzymy miłej lektury.

Redakcja

PDFPN lipiec-sierpień 2014.pdf