Fasada Ferie Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa Teatralna PERSONA GRATA II nagroda dla Święta Karpia 2018 Jury Karpika Karpik 2018 Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Koncert uczniów zajęć instrumentalnych Laureaci Oceanów 2019 Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne Młodzi instrumentaliści Młodzieżowa Grupa Teatralna REF-LEKTOR Mural Mural Mural zimą Nagroda dla Święta Karpia 2018 Nagroda Dużego Eryka Nagroda Partnerstwo bez granic Nasze solistki na podium Nauka gry na gitarze Nauka gry na pianinie Oceany 2019 Ośrodek Kultury Podsumowanie zajęć tanecznych 2019 Przedstawienie Spółka z o.o Przedstawienie Spółka z o.o Recital Magdaleny Skazy Recital Mai Myśliwiec Recital Małgorzaty Kalińskiej i Jerzego Sadłonia Rytmix Rytmix Rytmix - I msc. na wojewódzkim turnieju Rytmix 2 - I msc. w Chrząstowicach Rytmix na zawodach Rzeźba harfistki Sala taneczna Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Warsztaty plastyczne Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zespół taneczny Rytmix Zespół wokalny Piąty Bieg

@wydanie Pulsu Niemodlina lipiec-sierpień 2014

W najnowszym numerze „Pulsu Niemodlina” zapraszamy do lektury relacji i obejrzenia zdjęć z Dni Gminy Niemodlin, w ramach których odbyły się tegoroczne Dni Niemodlina, gminno-parafialne dożynki oraz wiele imprez sportowych i wydarzeń kulturalnych.
Letni czas służył wielu inwestycjom w naszej gminie, które poprawiły jakość życia mieszkańców: nowy plac zabaw, remonty ulic, Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gościejowicach Małych. Warto także zapoznać się z ulgami dla rodzin z dwoma i więcej dziećmi.
Zachęcamy również do zapoznania się z propozycjami i zapowiedziami zajęć i wydarzeń kulturalnych, a także sportowych, które czekają nas w najbliższym czasie. Życzymy miłej lektury.

Redakcja

PDFPN lipiec-sierpień 2014.pdf