Ferie z Ośrodkiem Kultury Ferie z Ośrodkiem Kultury Gminny konkurs recytatorski Grupa teatralna dorosłych Karpik 2016 Kasia Dolak - stypendium marszałka Koncert młodych instrumentalistów Koncert Sceny Muzycznej Koncert Studia Piosenki Małgorzata Kalińska i Jerzy Sadłoń Mini formacja Rytmix I Mini formacja Rytmix IV Mistrzostwa Europy - mini formacja Rytmix I Młodzi rysownicy Młodzieżowa grupa teatralna Nagroda "Partnerstwo bez granic" Nagroda Dużego Eryka Nauka gry na gitarze Oceany 2017 Podsumowanie zajęć tanecznych 2017 Przedstawienie "Denat" Rytmix II Rytmix IV Rytmix IV Studio nagrań Wakacje z Ośrodkiem Kultury Wyróżnienie dla dyrektor Katarzyny Paszuli Zajęcia gry na fortepianie Zajęcia gry na keyboardzie Zajęcia instrumentalne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne Zajęcia wokalne Zespoły taneczne Rytmix Zespół "Piąty Bieg"

Seniorzy rozpoczynają nowy rok szkolny

15 września (poniedziałek) o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury w Niemodlinie odbędzie się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
W każdej chwili można dołączyć do Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wystarczy przyjść na spotkanie, zapisać się i zapłacić składkę członkowską wynoszącą 8 złotych miesięcznie. Członkowie UTW w Niemodlinie będą spotykać się na wykładach ogólnych, które będą co dwa tygodnie, w poniedziałki, w sali konferencyjnej Ośrodka Kultury w Niemodlinie. Drugą formą spotkań są zajęcia sekcji (brydżowa, komputerowa, ruchowa itd.), na które każdy zapisuje się według swoich zainteresowań. Zapraszamy wszystkich chętnych.

UTW na wrześniowym pikniku w Lipnie.jpeg

UTW karnawałowy bal.jpeg